6 czerwca 2023

Poszukujemy: Wykładowcę szkoleń Autodesk AutoCAD – Poznań

Procad SA

PROCAD SA – największe w Polsce Autoryzowane Centrum Szkoleniowe firmy Autodesk – poszukuje do współpracy: Wykładowca szkoleń Autodesk AutoCAD

Wymagania: 

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • dobra znajomość programu Autodesk AutoCAD,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność sprawnego i efektywnego przekazywania wiedzy innym,
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • preferujemy osoby, które ukończyły autoryzowane szkolenia programu Autodesk AutoCAD oraz posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  • znajomość innych aplikacji CAD firmy Autodesk (AutoCAD, 3ds Max) będzie dodatkowym atutem,
  • współpraca dotyczy prowadzenia zarówno szkoleń stacjonarnych, jak i online
  • Wskazane jest doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z programu AutoCAD. Znajomość innych aplikacji CAD (Autodesk Inventor, Revit Architecture, AutoCAD Civil 3D, Autodesk 3ds Max) będzie dodatkowym atutem..

Oferujemy: stałą, długoterminową współpracę w zakresie prowadzenia szkoleń organizowanych przez PROCAD w formie podwykonawstwa (umowa-zlecenie lub faktura) oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji z najnowszych wersjach oprogramowania firmy Autodeskk

Preferowana lokalizacja: Poznań. Mile widziana możliwość prowadzenia szkoleń stacjonarnych również poza tym regionem

Proponowana współpraca dotyczy prowadzenia szkoleń organizowanych przez PROCAD w dni powszednie lub weekendy. Istnieje możliwość współpracy długoterminowej.

(Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „wykładowca AutoCAD” na adres szkolenia@procad.pl)

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PROCAD SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się
na przetwarzanie przez (podaj okres czasu) danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału
w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu
na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iod@procad.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest PROCAD SA, ul. Kartuska 215, 80-122 Gdańsk. Możesz się z nami skontaktować pod adresem procad@procad.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@procad.pl.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres który podałaś/eś.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem procad@procad.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@procad.pl.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.