Zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line:

03.10.2023

10:00

Temat:

„Tapeta obiektowa i filc akustyczny – niezbędnik projektanta wnętrz publicznych

Prowadzenie Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec, hotelarz, doradca inwestycyjny

Projektując wnętrza komercyjne warto postawić na materiały i rozwiązania, które zostały stworzone specjalnie do tych przestrzeni. To nie jest hasło marketingowe, tylko fakt potwierdzony ponad 25-letnim doświadczeniem Muraspec w pracy z sektorem komercyjnym (biura, hotele, restauracje). Wybór specjalistycznych produktów gwarantuje zysk z ich użytkowania już na starcie: to ekonomia aplikacji, komfort i bezpieczeństwo użytkowania, trwałość i wytrzymałość oraz wysokie walory estetyczne, w tym możliwość indywidualizacji.


Agenda spotkania:

Tapety obiektowe – informacje praktyczne

Co różni tapetę obiektową od tapety, którą możesz kupić w markecie budowlanym? Przede wszystkim jakość i trwałość – tapety obiektowe Muraspec są tworzone do wnętrz o wysokim stopniu użytkowania, więc są nieporównywalnie bardziej wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu w czystości, odporne na działanie promieni UV, antybakteryjne i in. Sprasowany winyl, z którego wykonywane są nasze tapety, jest barwiony w masie, co zapewnia ścianom najwyższy poziom estetyki (ewentualne uszkodzenia są mało widoczne, a zabrudzenia łatwo zmyć). Tapety obiektowe to również możliwość wykonania dowolnego wzoru, a więc indywidualizacja przestrzeni, korzystne, estetyczne wyróżnienie się.

Panele akustyczne – możliwości produktu i zastosowanie

Akustyka jest jednym z elementów, które wpływają na samopoczucie pracownika i wydajność pracy. Otwarte przestrzenie robocze (tzw. open space) pozbawione izolacji akustycznej, to miejsca działające rozpraszająco. Hałas, ruch, to bodźce generujące zmęczenie i szybszy spadek koncentracji. Wprowadzenie elementów akustycznych w postaci paneli akustycznych na ścianach, przegród biurkowych, ścianek działowych, zawiesi lampowych, czy wyłożenie ścian tapetami akustycznymi to zabiegi, które poprawią komfort akustyczny pracy oraz komunikacji. Bez dużego remontu, przy użyciu produktów przyjaznych środowisku – filc Muraspec produkowany jest w dużej części z materiału pochodzącego z recyklingu (min. 70%).


Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.