Zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line:

09.04.2024

11:00

Temat:

„Jak projektować filce akustyczne i tapety we wnętrzach komercyjnych – profesjonalne doradztwo Muraspec.”

Prowadzenie Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec, hotelarz, doradca inwestycyjny

Projektując wnętrza komercyjne warto postawić na materiały i rozwiązania, które zostały stworzone specjalnie do tych przestrzeni. Oznacza to ekonomię aplikacji, komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz wysokie walory estetyczne. Przede wszystkim jednak  trwałość i wytrzymałość produktu, dzięki któremu inwestycja będzie wyglądała tak samo dobrze za 5, 10, jak i więcej lat. Jesteśmy tego pewni, bo z tapetami Muraspec pracujemy na polskim rynku już blisko 30 lat i mamy wiele inwestycji, które po kilkunastu latach od realizacji wyglądają tak samo dobrze. Oczywiście kluczem do sukcesu jest też profesjonalny montaż, który również zapewniamy naszym Klientom.


Agenda spotkania:

Tapeta na miarę obiektu

Intensywna eksploatacja, a często też anonimowy i nieostrożny użytkownik – to główne cechy, które należy wziąć przy wyborze okładziny ściennej do inwestycji takich jak hotel, biuro, restauracja, galeria handlowa itp. Tapety obiektowe Muraspec zostały zaprojektowane do takich właśnie zadań: są nieporównywalnie bardziej wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu w czystości, odporne na działanie promieni UV, antybakteryjne itp. Ponadto sprasowany winyl, z którego wykonywane są nasze tapety, jest barwiony w masie, co zapewnia ścianom najwyższy poziom estetyki (ewentualne uszkodzenia są mało widoczne, a zabrudzenia łatwo zmyć).
Tapety obiektowe Muraspec to atrakcyjny i zawsze modny design – jesteśmy na bieżąco z wzorniczymi trendami, słuchamy naszych klientów. Tapety Muraspec to również możliwość wykonania dowolnego wzoru na ścianie, który pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji.

Materiały akustyczne – komfort, który usłyszysz

Z produktami Muraspec w prosty sposób zadbasz o akustyczny dobrostan pracowników w biurach typu open space, salach konferencyjnych i wykładowych, a nawet w korytarzach.
Panele akustyczne na ścianach, filcowe przegrody biurkowe, zawiesia akustyczne, sufity, ścianki działowe – to elementy, które łatwo wprowadzić do przestrzeni, bez dużego remontu. Zastosowanie filcu w każdej z tych form zmniejszy hałas, wyeliminuje pogłos i inne niekorzystne zjawiska, które działają rozpraszająco w miejscu pracy.
Wybierając filc z oferty Muraspec masz pewność, że jest to produkt atestowany, certyfikowany i przyjazny środowisku – w min. 70 % jest to materiał wykonany z przetworzonego PET.

Wpisz komfort akustyczny w projekt swojego biura. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy. Oferujemy możliwość indywidualizacji koloru i wzoru filcu.


Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.