| | |Menu główne

NOWOŚĆ: Profesjonalna mysz dla osób leworęcznych.

9 lipca 2019 premierę miał długo oczekiwany model CadMouse Pro Wireless Left. Jest to bezprzewodowa, pełnowymiarowa mysz dla profesjonalistów CAD, którzy myszy komputerowej używają lewą ręką

CadMouse Pro Wireless Left to pełnowymiarowa, ergonomiczna mysz dla leworęcznych – i nie tylko – profesjonalistów CAD. Jest to idealne narzędzie do pracy w CAD zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach leworęcznych, ale będzie również świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcieliby przełożyć mysz z ręki prawej do lewej, by uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni).

Nachylony kształt myszy CadMouse Pro Wireless Left pozwala na idealną rotację nadgarstka, co zapewnia bardziej naturalne ułożenie dłoni i komfort pracy. Łącząc ergonomiczne właściwości ze dedykowanym dla CAD środkowym przyciskiem myszy, inteligentnym kółkiem przewijania z precyzją przybliżania co do kliknięcia w aplikacjach CAD, czujnikiem optycznym o wysokiej rozdzielczości, funkcją QuickZoom, łatwym dostępem do programowalnego menu radialnego i trwałością przewidzianą na ponad 50 milionów kliknięć, CadMouse Pro Wireless Left jest podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi do CAD i idealnym uzupełnieniem myszy 3D SpaceMouse.

CadMouse Pro Wireless Left jest wyposażona w akumulator litowo-polimerowy i można ją podłączyć na trzy sposoby: technologią Bluetooth® Low Energy, uniwersalnym odbiornikiem USB 3Dconnexion lub kablem micro USB. Podobnie jak inne bezprzewodowe produkty 3Dconnexion nowa mysz jest sprzedawana w zestawie z dopasowanym, półsztywnym futerałem gwarantującym bezpieczny transport.

Zamknij