| | |Menu główne

Nowe profesjonalne laptopy z serii Zbook

Nowa oferta laptopów klasy premium.

Rodzina HP Zbook to notebooki, które możemy zakwalifikować do kategorii mobilnych stacji roboczych przeznaczonych dla szerokiego grona użytkowników pracujących kreatywnie – począwszy od amatorsko zajmujących się fotografią, obróbką grafiki czy też projektowaniem, kończąc na użytkownikach ściśle profesjonalnych. Mobilne stacje robocze ZBook dostosowane są do tego aby spełniać szczególne wymogi współczesnego oprogramowania projektowego takiego jak 3dsMax, AutoCAD, ect. Cała rodzina podzielona została na wiele odmian, tak by w zależności od potrzeb każdy użytkownik był wstanie dobrać dedykowaną dla niego jednostkę. Czasy, gdy jeden typ stacji roboczej przeznaczony był do wszystkiego już minęły. Wśród istotnych odmian w rodzinie Zbook można wymienić bardzo lekkie ZBook’i Firefly, najwydajniejsze ZBook 15 lub 17, czy też najnowsze serie ZBook Create i ZBook Studio będące świetnym kompromisem pomiędzy wagą urządzenia a jego wydajnością

Zbook Firefly

Najmniejszy i najlżejszy jak dotąd ZBook dostarcza prawdziwej mobilności tym użytkownikom, którzy potrafią wykorzystać ponad limit typowe komputery biznesowe. Dzięki profesjonalnej wydajności i pięknemu, jasnemu ekranowi masz wszystko, czego Ci potrzeba do nadzorowania pracy i zarządzania projektami, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Koniec ze spowolnieniami. Realizuj błyskawicznie projekty i trudne zadania z najnowszym procesorem Intel® Core™ oraz kartą graficzną NVIDIA Quadro®, certyfikowanymi pod kątem profesjonalnych aplikacji. Otwieraj jednocześnie duże pliki i aplikacje, ciesząc się wszechstronnością i produktywnością.

Kup w naszym sklepie

 

Zbook Studio:

Utworzony z niezwykłą dokładnością komputer oferujący nadzwyczajne parametry w pakiecie z możliwością zmiany wielkości; jeszcze nigdy tyle mocy nie znalazło się w urządzeniu o tak niewielkich rozmiarach. Gruntownie przetestowany. Pomysłowo zaprojektowany. Zadbaj o to, by Twój najlepszy personel tworzył na najlepszych technicznie maszynach, które ustanawiają nowy standard wydajności mobilnych stacji roboczych.

Bezkompromisowo przeprojektowana od samych podstaw – oto doskonała konstrukcja. Chłodzenie wykorzystujące komorę parową i ciekłokrystaliczne elementy chłodzące pozwalają pracować na maksymalnych obrotach. Zadziwiająco cicha, wygodna w użyciu klawiatura pozwala zachować produktywność.

Przedstawiamy najmniejszy komputer przenośny HP z wyświetlaczem 15-calowym do pracy twórczej. Przełomowa konstrukcja obejmuje niemal bez ramkowy ekran i długi czas pracy akumulatora umieszczone w lekkiej, odpornej na zarysowania obudowie z aluminium.

Kup w naszym sklepie

Zbook 15 i 17 G7

Najsmuklejsza i najwydajniejsza przenośna stacja robocza HP łączy w sobie niestrudzoną moc naszego najlepszego ZBooka w znacznie mniejszej obudowie. Twórz, renderuj, edytuj i symuluj z łatwością. Wizualizuj złożone zestawy danych w terenie. Taka niesamowita wydajność nigdy nie była dostępna w urządzeniach przenośnych.

Po raz pierwszy w historii możesz uzyskać jednoczesną, nieograniczoną wydajność dzięki najnowszym procesorom Intel® i kartom graficznym najwyższej klasy. Śledzenie promieni (ray tracing) w tle podczas pracy nad kolejnym projektem sprawia, że ten komputer świetnie radzi sobie z ciężkimi, wieloaplikacyjnymi procesami pracy.

Uzyskaj przestrzeń dyskową i pamięć masową na poziomie komputera biurkowego dzięki gniazdom na maksymalnie 128 GB pamięci RAM i dyskowi twardemu o pojemności do 10 TB. Rozbudowa i serwisowanie są proste dzięki bez narzędziowemu dostępowi do demontowanych komponentów oraz szerokiemu wyborowi portów dla najważniejszych akcesoriów.

Kup w naszym sklepie
Zamknij