| | |Menu główne

PROCAD SA w Platynowym Klubie

Platinum Club Worldwide Channel Sales & Services to program mający na celu nagradzanie, w wielu różnych kategoriach, najlepszych Partnerów sprzedających i / lub świadczących profesjonalne usługi związane z produktami Autodesk.

Z radością dzielę się informacją, że już po raz piąty PROCAD SA został wyróżniony tą prestiżową nagrodą. Po Paryżu (2013), Nowym Jorku (2015), Maui (2017) i San Francisco (2018) miejscem gali, podczas której zostaną wręczone pamiątkowe statuetki, będzie historyczne miasto Hội An w Wietnamie. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni za rozwój i właściwe podejście, mające na celu wsparcie naszych Klientów wdrażających zaawansowane technologie Autodesk, tym bardziej, że pracujemy na bardzo konkurencyjnym rynku.

Osobiście dziękuję całemu zespołowi PROCAD za ciągłą, bardzo skuteczną pracę i zaangażowanie we współpracy z Klientami, pozwalające z jednej strony wspierać ich w podnoszeniu kwalifikacji i osiąganiu sukcesów, a z drugiej strony zdobywać uznanie firmy Autodesk, światowego lidera technologii wspomagających procesy projektowania i wytwarzania.

2015, New York, Central Park, Boathouse, Awards Breakfast.

Od lewej: Walter Dopplmair, Roland Zelles, Jarosław Jarzyński, Bill Griffin, Steve Blum

Zamknij