| | |Menu główne

Poznaj stację roboczą HP Z2 Tower G9

Wielka moc dziś i jutro!

Poznaj nowy poziom wydajności w swojej profesjonalnej pracy. Z2 Tower bezproblemowo obsługuje aplikacje wielowątkowe, zapewniając szybki rendering, symulacje i ray tracing w czasie rzeczywistym. A gdy wymagania się zmienią, masz imponujące możliwości rozbudowy.

Nowa jakość mocy w klasie podstawowych stacji roboczych

Uwolnij moc profesjonalnej grafiki i procesorów Intel® CoreTM, w tym serii K. Zaprojektowana z myślą o zerowym throttlingu, dzięki czemu możesz renderować i śledzić ray-trace w czasie rzeczywistym bez opóźnień.

Procesory Intel® Core™ 12 generacji

Dzięki najnowszym procesorom Intel® Core™ możesz szybko realizować swoje pomysły i uruchamiać wiele aplikacji jednocześnie.

Karta graficzna NVIDIA® RTX A5000 lub AMD Radeon Pro W6800

Płynnie projektuj, renderuj i symuluj dzięki grafice do NVIDIA RTX A5000 lub AMD Radeon Pro W6800 o wysokiej przepustowości PCIe Gen 5.

Certyfikacja ISV

Pracuj pewnie, wiedząc, że Twój komputer stacjonarny jest certyfikowany dla wiodących aplikacji zapewniających najwyższą wydajność.

Pamięć RAM

Płynne działanie najbardziej zasobożernych aplikacji dzięki możliwości użycia do 128 GB pamięci RAM ECC lub nECC.

Dyski twarde do 48 TB

Korzystaj na bieżąco z ogromnych ilości danych dzięki 4 zatokom pamięci masowej i trzem gniazdom M.2.

Zasilanie

Wiele opcji zasilaczy, w tym zasilacz 700W, które obsługują konfiguracje o najwyższej mocy z bogatym wyposażeniem CPU i GPU.

Polegaj na swojej stacji roboczej

Pracuj pewnie, wiedząc, że Twój komputer stacjonarny przeszedł 360 000 godzin rygorystycznych testów, testów zgodnych z normami wojskowymi, posiada certyfikat zgodności z wiodącym w branży oprogramowaniem i jest zbudowany tak, aby mógł pracować z najbardziej obciążającymi Cię zadaniami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pracuj, baw się i twórz w VR

Ulepsz swój proces pracy dzięki komputerowi stacjonarnemu gotowemu do pracy w środowisku VR. Twórz realistyczną zawartość dzięki profesjonalnej grafice i wydajności procesora, a także zmień sposób projektowania, szkolenia i współpracy. A w połączeniu z zestawem słuchawkowym HP Reverb G2 VR uzyskasz oszałamiające wrażenie dzięki renderowaniu w pełnej rozdzielczości.

Skontaktuj się z naszymi:

Zamknij