| | |Menu główne
analizy_moldflow

Analizy Moldflow w wykonaniu certyfikowanych specjalistów Autodesk

PROCAD SA to jedyna firma w Polsce, która zajmuje się profesjonalnymi wdrożeniami, szkoleniami, a także wykonywaniem projektów, analiz i optymalizacji wyprasek, form wtryskowych oraz całego procesu wtryskiwania tworzyw sztucznych. Wszystko to w ramach wyspecjalizowanego Inżynierskiego Centrum Kompetencji.

Analizy optymalizacyjne

Wobec rosnącego wykorzystania części z tworzyw sztucznych w niemal wszystkich sektorach przemysłu, któremu towarzyszy coraz większy nacisk na redukcję kosztów i skracanie czasów wdrożenia – niezbędne stają się narzędzia symulacyjne, zapewniające wgląd w proces formowania wtryskowego. Oferujemy przeprowadzenie analiz optymalizacyjnych na każdym etapie wdrożenia produkcji – od pierwszego projektu wypraski po trwającą produkcję, Nasza oferta konsultingowa obejmuje wykonanie zaawansowanych analiz pod kątem m.in:

  • Doboru optymalnego punktu wtrysku
  • Zapewnienia wymaganej jakości powierzchni wypraski (np. linie łączenia, / przypalenia / zamknięcia powietrza)
  • Zapewnienia odpowiedniej dokładności wymiarowej wypraski (poprzez dobór odpowiedniej kompensacji skurczu oraz zaproponowania rozwiązań redukujących wypaczenia)
  • Osiągnięcia zakładanych własności wytrzymałościowych wyrobu w trakcie eksploatacji (wytrzymałość na obciążenia, częstotliwość drgań własnych, itp.) – analizy są realizowane w połączeniu z programami wytrzymałościowymi
  • Zmaksymalizowania wydajności produkcji (czas cyklu, udział odpadów, itd.)
  • Zminimalizowania szkodliwego wpływu produkcji na środowisko (zużycie energii, zużycie wody, emisja CO2, itd.)
analiza_moldflow_zrzut

Analizy to oszczędność czasu i pieniędzy.

Zapytaj nas o wycenę

Nasz zespół stanowią certyfikowani specjaliści Autodesk Moldflow, posiadający długoletnie doświadczenie w przeprowadzaniu analiz optymalizacyjnych, aktywnie wspierani przez krajowe autorytety z ośrodków akademickich i badawczo-rozwojowych.

piotr-wozniacki-moldflow

Piotr Woźniacki  – Senior Moldflow Engineer

Inżynier aplikacyjny Moldflow w Inżynierskim Centrum Kompetencyjnym przy PROCAD SA. Systemem Autodesk Simulation Moldflow zajmuje się już prawie 25 lat, i posiada praktyczne doświadczenie przemysłowe. Od lat aktywnie promuje, wdraża, szkoli oraz wspiera firmy w zakresie obsługi oprogramowania Autodesk Moldflow.

przemyslaw_poszwa_w

Przemysław Poszwa – Moldflow Engineer

Doktorant Politechniki Poznańskiej specjalizujący się w przetwórstwie tworzyw oraz metodach obliczeniowych. Realizuje doktorat z zagadnienia formowania się wypaczeń oraz chłodzenia form wtryskowych pod opieką prof. Marka Szostaka.  Stypendysta firmy Volkswagen, odbył staże w biurach konstrukcyjnych oraz w firmach i instytutach badawczych specjalizujących się w przetwórstwie tworzyw. W Firmie PROCAD pełni funkcję konsultanta wsparcia technicznego z zakresu symulacji wtrysku tworzyw, analiz wytrzymałościowych oraz przepływowych.

Firmy, które wspieramy w zakresie Autodesk Moldflow:

automotive_logo
zelmer_logo
telmor_logo
maskpol_logo
delphi_logo
bury_logo
splast_logo
apator_logo
rosti_logo
aplha_logo
draxlmaier_logo

PROCAD SPÓŁKA AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Zdobycie przez PROCAD SA nowych rynków zbytu dzięki poszerzeniu dotychczasowej oferty o innowacyjne eksperckie usługi komputerowych analiz procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych”. Celem przedmiotowego projektu jest podniesienie konkurencyjności rynkowej PROCAD SA dzięki rozbudowie jej oferty o nowe eksperckie inżynierskie usługi informatyczne, dedykowane producentom detali i części, głównie samochodowych, w obszarze tworzyw sztucznych, co umożliwi firmie Wnioskodawcy wejście na nowe rynki zbytu, w tym na jej ekspansję zagraniczną. Wartość projektu: 788 400,00 zł zł Dofinansowanie projektu z UE: 313 783,20 zł

Profesjonalne usługi inżynierskie w ofercie PROCAD:

Zamknij