Błąd krytyczny: Unhandled e0434f4dh Exception at 772f619dh

Problem

Witam,
Zgodnie z zaleceniami zainstalowałem: AutoCAD Mechanical 2009 Service Pack 3 (64-bit) oraz poprawkę do Microsoft.net framework. Pomimo tego w dalszym ciągu pokazywały się komunikaty o błędach że AUTOCAD nie został zainstalowany poprawnie a następnie po wybraniu opcji kontynuowania (tak) pokazyje się komunikat o błędzie krytycznym: Unhandled e0434f4dh Exception at 772f619dh.
Ponieważ wcześniej pokazywał się komunikat o żle zainstalowanym ACAD więc odinstalowałem i zainstalowałem ponownie. Ponowna instalacja przebiegała bez problemów, ale w dalszym ciągu pokazują się błędy uniemożliwiające korzystanie z aplikacji.
Prosze o pomoc

Rozwiązanie

Witam,

Skontaktowaliśmy się z Autodesk, w sprawie przyczyny występowania tego błędu. Razem ustaliliśmy, że powodem tego błędu jest Net Framework. Zaleca się następującą procedurę:

  • odinstalować cały pakiet Inventor 2009
  • usunąć katalogi: z C:Program FilesAutodesk oraz z C:Documents and SettingsAll UsersApplication DataAutodesk
  • odinstalować wszystkie Net Framework, poprzez „Dodaj/Usuń programy”, zaczynając od najwyższej wersji (jeżeli ma Pan system Windows Vista, wówczas Net Framework 2 jest już w systemie zainstalowany i nie można go odinstalować)
  • pobrać i zainstalować ze strony Microsoft, wszystkie Net Framework – zaczynając od najniższego
  • zainstalować ponownie Inventora 2009
  • pobrać i zainstalować wszystkie aktualizacje do Inventora oraz AC Mechanical ze strony: http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/index?siteID=123112&id=2334435&linkID=9242019

 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.