Brak możliwości kopiowania/wklejania

Problem

Na niektórych rysunkach zniknęła możliwość przeniesienia jego fragmentów Copy/Paste na inny rysunek. W ramach tego samego rysunku jest OK ale jeśli chcę fragment przenieść na inny rysunek opcja Paste nie działa, program nie podaje żadnego komunikatu. Zauważyłem problem na rysunkach wykonanych w 2006 a zapisanych/konwertowanych na 2000.

Rozwiązanie

Konwersja jest wykonywana przy pomocy PLIK > ZAPISZ JAKO > i tu podaje rozszerzenie wcześniejszej wersji.

Przy wykonywaniu konwersji plik traci pewne informacje, które pojawiły się jako nowość w bieżącej wersji, a których nie ma w wersjach starszych.

Przy wykonywaniu przez pana kopiuj w wersji 2006 i wklejania w wersji 2000, może być tak ,że element w formacie 2006 ma inna sposób tworzenia niż w formacie 2000 i nie może go odtworzyć.

Radzę najpierw tworzyć projekt w formacie 2006 z później w całości przekonwertować do wcześniejszej wersji. Proszę też sprawdzić czy ma pan zainstalowane Service Packi.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.