FATAL ERROR: Unhandled Access Viloation Reading 0x5f747369 Exception at 5f747369h

Problem

Po odinstalowaniu Mouse Suite przez 1,5 dnia było dobrze, dzisiaj natomiast pojawił się kolejny błąd (jak w załączniku).
Dane komputera przesyłam w załączniku.
Problem zaczął się po zainstalowaniu Autocada 2008 Mechanical wer. stanowiskowa. Poprzednio był tam zainstalowany Autocad Mechanical 2008 wer. sieciowa, która działała bez problemów.
Pamięci sprawdzone. Błędy występują na różnych rysunkach (na tych rysunkach pracują ludzie z różnymi wersjami Autocada – 2008 wer. sieciowa i stanowiskowa, 2004 LT i 2007 LT – i nie występują u nich żadne błędy.
Na komputerze poza standardowym pakietem IBM zainstalowany jest MS Office 2003, aplikacja działająca w oparciu o Access Runtime oraz przepisy Lloyd i DNV (szczegóły w pliku RR.txt). Podobny pakiet programów zainstalowany jest również u innych użytkowników.
 

Rozwiązanie

Jeżeli zainstalowane są wszystkie zalecane poprawki i ServicePack-i Microsoft oraz wszsytkie Poprawki Autodesk ze strony www.autodesk.com i błąd pojawia się tylko na tym komputerze (zakładam, że pozostałe są identyczne) to mamay 4 możliwości:

1. Nieprawidłowo skonfigurowany system (sterowniki, wersje i ustawienia) – porównać z innymi i skorygować.

2. Nieprawidłowa instalacja Autocad Mechanical 2008 – odinstalować wersję jednostanowiskową i „sieciową”, oczyścić katalogi z ustawieniami aplikacji i dane dot. Autocad Mechanical w rejestrze i ponownie zainstalować Program + wszystkie poprawki

3. Drogą eliminacji sprawdzić czy któryś z pozostałych programów rezydentnych i usług nie koliduje z oprogramowaniem Autodesk Mechanical
  – Polecenie  msconfig > zakładka usługi oraz uruchamianie – wyłączać po kolei usługi nie-micorsoftowe i sprawdzać zachowanie programu.

4. Dokładnie sprawdzić sprzęt – Programy testujace (Polecam : Stress Prime 2004) oraz  Windows Memory Diagnostic etc.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.