Home use benefit

Problem

Pracuje w pracy na Civilu 3D 2008PL. Chciałbym część pracy wykonywać w domu. Dotychczas robiłem to w ten sposób że eksportowałem sobie licencje do domu i później z domu do pracy. W pracy i w domu mam teraz nowe komputery. Chciałem jak zwykle wyeksportować tą licencję z pracy do domu. W pracy eksportuje lecz w domu nie akceptuje tej licencji (wyskakuje błąd 17.1.84. – tak jakbym źle wpisał kod komputera. Sprawdzałem te numery kilkakrotnie – po kilku próbach, na nowych licencjach w pracy, zakończyłem na niepowodzeniu. Dzwoniłem do Procad i powiedziano mi że nie muszę eksportować licencji żeby móc pracować w domu – oczywiście pod warunkiem że mój Pracodawca wyrazi na to zgodę oraz że jednocześnie nie będą używane te produkty na dwóch komputerach. Proszę o pomoc jak tego dokonać.

Rozwiązanie

Witam Pana,
Zgodnie z informacją jaką Pan uzyskał od pracownika naszej firmy, ma Pan prawo instalacji wersji domowej którą można wykorzystać do celów edukacyjnych lub komercyjnych dla posiadacza licencji (pracodawcy). Warunkiem takiej instalacji jest posiadanie aktywnej subskrypcji. W Pan przypadku subskrypcja kończy się 8 lutego 2008 roku. Zatem możliwe jest wygenerowanie licencji do tego czasu (+ 1 miesiąc). Proszę zaproponować pracodawcy odnowienie subskrypcji na kolejny rok. Wtedy produkt będzie mógł być używany przez okres trwania subskrypcji.

Aby dokonać instalacji na komputerze domowym należy zainstalować program używając takich samych numerów seryjnych jak  w firmie i następnie przesłać kod żądania do nas. My aktywujemy Panu licencję domową (na czas trwania subskrypcji + 1 miesiąc)

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.