Instalacja AutoCAD Mechanical 64-bit

Problem

AIP 2008 PL – nie można uruchomic instalatora dla MDT na Viscie 64bit (trik z trybem zgodnosci dla setup.exe nic nie zmienia), inventor 2008 został zainstalowany bez problemu, wg opisu który znalazłem MDT równiez powinien działac na Viscie 64bit, wersja angielska AIP 2008 posiada folder MDT64
isntalator uruchamia sie lecz po chwili konczy z błędem. Folder MDT64 nie występuje w polskiej wersji AIP 2008 !!!. Prosze o podanie sposobu zainstalowania MDT na Viscie 64bit.
Pozdrawiam

Rozwiązanie

Nie ma AutoCAD Mechanical w polskiej wersji 64-bitowej. Chodź na płycie instalacyjnej w pliku README jest wymienione, że instaluje się na systemach: Windows XP i Vista, to dotyczy to tylko wersji angielskiej. Autodesk po prostu przetłumaczył w/w plik README z angielskiego na polski nie poprawiając danych dotyczących polskiej wersji AutoCAD Mechanical.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.