Jakość rastrów przy drukowaniu

Problem

Problem z wydrukiem pliku rastrowego na wirtualnej drukarce Postscript Level 2.
Jakość pliku rastrowego po wydrukowaniu na wirtualnej drukarce radykalnie się pogarsza. Linie wektorowe z Autocada są dobrej jakości a plik rastrowy złej. Wydruk na zwykłej drukarce nie powoduje pogorszenia jakości pliku rastrowego (radykalnego pogorszenia rozdzielczości).
Nie jest to kwestia ustawienia drukarki Postscript Level 2 (raster graphics jest ustawiony na najlepszej jakości). Nie jest to także kwestia ustawienia lepszej rozdzielczości przy otwieraniu pliku .eps. W autocadzie mam ustawioną opcję : image quality = best
 

Rozwiązanie

Proszę sprawdzić jaka jakość zdjęć będzie po wydruku po zaisntalowaniu hotfix’a pobranego z linku:

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=10189158&linkID=9240818

Tutaj przyjmuję, że ma pan zainstalowanego Service Pack’a 1 dla AutoCAD’a LT. Jeśli pan nie ma proszę go pobrać ze strony Autodeksu:

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=10035903&linkID=9240818

i zainstalować przez instalacją hotfix’a (1 link).

Jeśli nadal będzie problem proszę napisać nowe zgłoszenie.

Proszę też jeszcze dodać skąd ma pan tę drukarkę wirtualnej Postscript Level 2 i zamieścić plik DWG z załącznym rastrem.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.