Niekontrolowane zamknięcie programu AutoCAD 2006

Problem

Pracując w AutoCad 2006 nastąpiło zawieszenie programu.Zamykając program (wyszłam X ) pokazał mi sie raport „Wysyłaj ” lub „NIE WYSYŁAJ ).Nacisnełam nie wysyłaj po czym plik automatycznie się wyłączył.Po włączeniu go ponownie zmiany (rysunki w pliku ) nie zapisały się.

Rozwiązanie

Witam Panią,
Według Pani informacji nastąpił zapewne błąd krytyczny. Ponieważ są różne błędy krytyczne czasem istnieje możliwość zapisania pliku (pojawia się komunikat o błędzie i program daje możliwość zapisania projektu), a czasami nie. W następstwie pojawia się komunikat o wysłaniu błędu do Autodesku lub nie. Jeżeli wybrała Pani opcję nie, oznacza to, że nie wysłała Pani raportu do Autodesku.
Natomiast jak rozwiązać problem… Po ponownym otwarciu pliku powinno się pojawić okno „Menadżera naprawy rysunku” tam powinien być katalog, w którym  był zapisany plik a w nim w nim plik *.DWG oraz jeżeli ma Pani włączoną opcję autozapisu drugi plik z rozszerzeniem *.ac$. Jeżeli zaznaczy Pani jeden z nich w oknie informacji ukaże się data. Otwiera Pani nowszy i dane powinny się wyświetlić.
Oprócz tego jeżeli wpisze w oknie poleceń „op” + ENTER w karcie pliki „Pliki” Zdefiniowane są ścieżki dostępu do PLIKU AUTOMATYCZNEGO ZAPISU (*.ac$) oraz TYMCZASOWEGO PLIKU RYSUNKU (*.bak). Również po zmianie rozszerzenia na *.DWG istenieje możliwość otworzenia danego pliku.
 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.