Nieprawdiłowy proces instalacji (zanik prądu)

Problem

Autocad jest widoczny w menu START, natomiast w panelu sterowania nie ma programu więc nie można go odinstalować, natomiast jeśli próbuję go zainstalować jeszcze raz, po wpisaniu klucza otrzymuję informację że w podanej lokalizacji C:Program FilesAutoCAD LT 2009 jest już informacja o kluczu.

Rozwiązanie

Winę za to ponosi nieprawidłowo  przeprowadzony proces instalacji oprogramowania (jak pan wspomniał zanik prądu). W takim przypadku należy ręcznie naprawić rejestr systemowy i ręcznie usunąć wszystkie pliki które został  zapisane na dysku podczas instalacji. Operacja ta może być trudna do wykonania tym bardziej, że będzie musiał pan edytować rejestr systemowy (nieuważne usunięcie prawidłowego wpisu może zdestabilizować system). Istnieje też możliwość przywrócenia systemu, o ile została taka usługa w systemie włączona. W takim przypadku należy przywrócić system do momentu sprzed instalacji. (Start > Programy > Akcesoria > Narzędzia Systemowe > Przywracanie systemu.)

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.