Opcja ZNAJDŹ

Problem

Problem ze znajywaniem tekstu za pomocą opcji ZNAJDŹ; brak opcji ZOOM DO.

Rozwiązanie

Witam,
Nawiązując do Pana problemu przeanalizowałem Pana sugestie oraz opinie co do braku funkcjonalności w wersji 2009 w porównaniu do 2008. Porównując oba okna po wybraniu polecenia ZNAJDŹ istotnie troszkę się różnią, co do położenia elementów, lecz funkcjonalność pozostała bez zmian.
Jeżeli chodzi o dłuższe wyszukiwanie istotnie tak jest – czas jest o kilka sekund dłuższy, lecz proszę też zauważyć, że otrzymuje Pan kompletną listę rekordów spełniających kryteria, a nie tylko jeden rekord jak w 2008, a co za tym idzie w krótszym czasie.
Jeżeli poszukuje Pan opcji ZOOM wystarczy 2x kliknąć na danym rekordzie, a program przybliży się oknem do danego szukanego opisu umieszczonego na liście. Aby wyświetlić listę rekordów proszę zaznaczyć „ptaszkiem” „Lista wyników”. Proszę także zauważyć, że przy dwukrotnym kliknięciu myszą na dany rekord i środkowania obrazu na dany tekst nie środkuję się także całe okno (jak to miało miejsce w wersji 2008), zatem okno może pozostać z boku i nie przesłania nam części danych zawartych w modelu.
 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.