Pliki PDf w Civil 3D

Problem

Posiadam rysunki zapisane w formacie PDF ktore chcialbym podczepic jako obraz rastrowy do Autocad Civil 3d 2008. Nie mozna wklejać plikow zapisanych w tym formacie więc probowalem przekonwertowac rysunek z formatu PDF do TIff poprzez program Universal Document Converter i następnie ten plik wkleic do programu. Udalo sie ale rysunek jest rozmazany i nie da sie na nim pracowac pomimo iz w opcjach konwersji zaznaczona byla opcja najlepsza jakośc. Moje pytanie wiec brzmi: w jaki sposob poradzic sobie z tymi plikami PDF? Czy jest jakis sposob aby wkleic rysunek zapisany w formacie PDF to Civila tak aby nie ucierpiala na tym jego jakość?

Rozwiązanie

AutoCad Civil 3D nie posiada funkcji pozwalających na podkładanie w formacie pdf. Format ten można przekonwertować na wiele innych formatów rastrowych. Czasami jak ustawimy za małą rozdzielczość pliku graficznego to może być nieczytelny. Proszę podesłać przykładowy plik postaram się dobrać Panu odpowiednią metodę przekształcenia.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.