Problem z instalacją Inventora błąd : „manifest.eula”

Problem

Podczas instalacji Inventora (AIS 2008 wersja angielska), po włożeni płyty 2, aby wgrać AutoCADa Mechanical, instalacja się zatrzymała. Nie chciał zaskoczyć dalej. Próba instalacji „ręcznie” poprzez setup umieszczony na 2 płycie, również się nie powiodła – pojawił się błąd „manifest. eule”, a po nim error kończący proces instalacji. Co zrobić, aby móc zainstalować ACM w pakiecie z Inventorem? System operacyjny XP Profesional 32 bitowy, wersja angielska.

Rozwiązanie

Aby móc zainstalować ACM należy najpierw zainstalować cały pakiet Inventora, bez Mechanicala. Wówczas po zakończeniu procesu instalacyjnego, należy włożyć ponownie płytę 1 i rozpocząć ponownie instalację, ale tylko samego Mechanicala. Wówczas, po chwili poprosi o włożenie 2 płyty. Po jej włożeniu, tym razem powinien „zaskoczyć” napęd i zainstalować się cały ACM.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.