Problem z licencją podczas ponownej instalacji AutoCADa

Problem

Komputer został zainfekowany , co spowodowało konieczność ponownej instalacji AutoCADa.
Zainstalowałem program z płyty , po otwarciu pojawia się informacja „do używania tego produktu wymagana jest aktywacja” po przeprowadzeniu aktywacji pojawia się informacja „ten produkt jest już zarejestrowany”.
Proszę o informację jak ponownie zainstalować AutoCADa.
Instalacja odbywać się będzie w środowisku Vindows VISTA Ultimate,czy potrzebne będą jakieś dodatkowe czynności w celu uruchomienia tego programu?

Rozwiązanie

    Jeżeli program był odinstalowany, bez reinstalacji całego systemu, należy przed ponowną instalacją  AutoCADa, usunąć
wszystkie pozostałe pliki programu, które możemy znaleźć ( w przypadku Visty) w
#C:Users%username%AppDataRoamingAutodesk
# C:Users%username%AppDataLocalAutodesk
# C:ProgramDataAutodesk
oraz rejestry poprzez:
Wpisanie w menu „start – uruchom (Run/StartSearch) polecenia „regedit”. Następnie w edytorze rejestrów znaleźć i usunąć katalogi wg ścieżek:
* HKEY_CURRENT_USERSoftwareAutodesk
* HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareAutodesk
Zamknąć edytor i zresetować komputer.
    Po tych czynnościach można zainstalować ponownie AutoCADa, a jeśli będzie problem z zarejestrowaniem produktu, wówczas proszę spróbować poprzez stronę: http://register.autodesk.com/servlet/COM.autodesk.EReg.ERegServlet
    Program AutoCAD LT 2007 pracuje poprawnie pod Widnows Vista, przy zainstalowanym SP2 (jednak SP1 od AC LT 07 wywołuje błędy w tym systemie, dlatego jeżeli jest już zainstalowany, należy go odinstalować, przed instalacja SP2). Ten Service Pack można ściągnąć ze strony:
http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=9445066&linkID=9240818

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.