Problem z polskim słownikiem w Autocad

Problem

Brak możliwości sprawdzania polskiej pisowni w Autocad’ach wynikająca z braku polskiego słownika zarówno pomocniczego jak i głównego.

Rozwiązanie

Problem ten wynika z faktu, że nie ma opracowanego oficjalnego słownika polskiej pisowni dla Autocad w formacie DCT jak również funkcjonujący do wersji 2002 sposób konwersji Word’owskich słowników na słowniki pomocnicze w chwili obecnej nie działa.

Zgłoszono tą sprawę do Autodesku ale ponieważ zajmuje się tym oddział Czeski, który najwyraźniej przez zaszłości historyczne nie przepada za nami i nie zamierza tworzyć słowników dla nas to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

W tej chwili rozwarzamy możliwość samodzielnego stworzenia słownika polskiej pisowni dla aplikacji AutoCAD, który rozprowadzany byłby do klientów PROCAD. Jeśli taki słownik stworzymy to informacja o nim pojawi się w newsach.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.