problem z wykonaniem dokumentacji płaskiej dużego zespołu

Problem

    Przy wstawianiu złożenia (około 6500 części) do dokumentacji płaskiej .idw pojawia mi sie blad (w załączeniu screen)- „błąd modelowania w ASM, zmień definicje danych wejściowych” i po kliknięciu „Anuluj” nie mogę w dalszym ciągu żadnego złożenia wstawić. Przy wstawianiu pojedynczych elementów oraz złożeń o mniejszej ilości części błąd ten nie występuje. Może coś jest z tym złożeniem? Co na to poradzić?
    Kolejny problem występuje również podczas drukowania dokumentacji płaskiej. Gdy chcę wydrukować rysunek, po dłuższej pracy w Inventorze, niektóre widoki danego zespołu drukują się w odcieniach szarości, a pozostałe normalnie w kolorze. Przy czym, gdy wydrukuję ten sam rysunek od razu po uruchomieniu programu, wówczas drukuje mi się poprawnie.

Rozwiązanie

Zarówno w przypadku pierwszego, jak i drugiego problemu, główną rolę odgrywa karta graficzna . Przy pracy na tak dużych zespołach niezwykle istotna jest dobra karta graficzna (promowana przez Autodesk)oraz dużo pamięci RAM (3-4 GB). Również ważna jest poprawna praca przy takich zespołach, tzn. ustalanie różnych widoków tego zespołu oraz poziomów szczegółowości, dzięki czemu możemy np.: wyłączyć wyświetlanie wszystkich elementów Content Center, a przez to, odciążyć kartę i szybciej pracować na zespołach.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.