Wydarzenia Procad

17 stycznia 2024

Case study: Rozwiązania Autodesk SRDK Studio Projekt

Procad SA

SRDK Studio Projekt korzysta z oprogramowania Autodesk, takiego jak Revit i AutoCAD, przy wsparciu dodatkowych progranów, takich jak Navisworks i ReCap Pro. Cieszymy się, że nasze produkty spełniają oczekiwania SRDK, dostarczając nie tylko bezpieczeństwo i stabilność, ale także ekosystem, w którym projektanci mogą rozwijać swoje umiejętności.

SRDK Studio Projekt, jako nasz partner, angażuje się również w międzysektorowe działania na rzecz zrównoważonego budownictwa. To dla nas zaszczyt być częścią tej inicjatywy.

Co do naszych planów na przyszłość, kontynuujemy wspieranie SRDK w rozwoju BIM, dostarczając narzędzi i szkoleń dla pracowników. Jesteśmy pełni entuzjazmu, widząc, jak razem z SRDK kreujemy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie projektowania.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.