Oprogramowanie

19 października 2022

Chaos Corona 9 już dostępna!

PROCAD SA

Zwiększ swoją efektywność renderowania w 3ds Max i Cinema 4D dzięki większej liczbie narzędzi i funkcji niż kiedykolwiek wcześniej, w tym Chaos Cosmos i Scatter oraz Corona Decal and Slicer.

Odkryj Chaos Corona 9 dla 3ds Max i Cinema 4D

Corona dla 3ds Max i Cinema 4D właśnie otrzymała swoją największą aktualizację w historii, zawierającą dziesiątki przydatnych nowych funkcji i narzędzi, a także nową nazwę: Chaos Corona.

Nowe funkcje w Corona 9 dla 3ds Max i Cinema 4D obejmują:

  • Corona Pattern — powtarzalna geometria na powierzchni tak samo prosta, jak powtarzalny wzór tekstury.
  • Chmury proceduralne — dodaj szczegóły do ​​swojego Corona Sky dzięki animowanym chmurom proceduralnym i śladom samolotów. Możesz już nigdy nie potrzebować HDRI.
  • Przycinanie krawędzi w Chaos Scatter – bardzo pożądana funkcja, zaimplementowana w tej aktualizacji do narzędzia Chaos Scatter.
  • Chaos Scans — najwyższy realizm Twoich materiałów, które zostały profesjonalnie zeskanowane, dzięki czemu każdy materiał reaguje na światło na swój własny, niepowtarzalny sposób. Skóry, tkaniny, a nawet folie można teraz dodać do Twojej sceny, gwarantując dopasowanie do świata rzeczywistego zarówno pod względem wyglądu, jak i skali. Opcja dostępna w Twojej subskrypcji Premium.
  • Chaos Player — łatwy sposób na przekształcenie sekwencji obrazów w format wideo. Teraz nie będziesz musiał używać złożonego edytora wideo, który jest przesadą dla twoich codziennych potrzeb. Opcja dostepna w abonamencie Premium.
  • Chaos Phoenix – Corona wspiera Phoenix od kilku lat, ale tylko kilku użytkowników dodało go do swojego zestawu narzędzi ze względu na znaczne dodatkowe koszty. Teraz w abonamencie Premium znajdziesz idealne narzędzie do rozpalania ognia, dymu, wody i nie tylko.
  • Mnóstwo mniejszych ulepszeń – głębia ostrości z kamery z fish eye, nowe ustawienia nadpisywania materiału w celu zachowania slicerów, renderowanie tekstur out-of-core, aby zaoszczędzić trochę pamięci podczas renderowania i wiele więcej.

Dodatkowo włożonej zostało dużo pracy związanej z utrzymaniem kodu, kładąc podwaliny pod przyszłe funkcje i ulepszenia po ogromnej aktualizacji funkcji dodanych w Corona 8.

Interesuje Cię zakup oprogramowania Corona 9? Skontaktuj się z naszym specjalistą:
Artur Siłuch
mobile: 606 432 656
@: artur.siluch@procad.pl

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.