| | |Menu główne

25 lat PROCAD

25 lat PROCAD

PROCAD SA to obecne zdecydowanie największy w kraju partner Autodesk i jedyny o najwyższym statusie Platinum wypracowanym na polskim rynku.

Wszystko zaczęło się 25 lat temu, od pomysłu i determinacji kilku osób, których połączyły Wielkie Marzenia. Przygodę tę rozpoczęli we dwójkę Paweł Wład Kowalski i Janusz Szczęśniak. Po roku dołączył do nich Jarek Jarzyński, któremu powierzono stery PROCAD. Bez kapitału, zasobów sprzętowych i fachowej wiedzy z dziedziny prowadzenia biznesu, uzbrojeni jedynie w pasję, która dawała siły do niezwykle wytężonej pracy, powoli zdobywali swoje miejsce na polskim rynku CAD. Były to czasy pionierskie, propagowanie rozwiązań CAD, gdy w pracowniach projektowych królowały deski kreślarskie, można porównać do zdobywania nieznanych lądów. Praca kilkuosobowego zespołu PROCAD obejmowała dosłownie każdą aktywność, od dostaw towaru po własnoręczne wykonywanie banerów reklamowych czy ulotek. Z każdym rokiem było nas coraz więcej, konsekwentnie powiększaliśmy nasz udział w rynku, choć osiągniecie pozycji lidera wciąż pozostawało w sferze marzeń. Wielkich Marzeń, które zamierzaliśmy zrealizować. Pionierskie pomysły, zgrany zespół i determinacja zaowocowały wcześniej, niż można było przypuszczać. Już w roku 2001 staliśmy się największym partnerem Autodesk w Polsce! Tę pozycję nieprzerwanie zajmujemy od blisko 15 lat, z roku na rok powiększając swoją przewagę. Powołanie 5 oddziałów w kraju, debiut na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych czy utworzenie Grupy Kapitałowej, to tylko niektóre z milowych kroków w naszej historii. PROCAD to obecnie 120 etatowych pracowników zatrudnionych w 4 spółkach Grupy Kapitałowej i 56 mln zł przychodów rocznie.

Jednak nie byłoby tych wszystkich sukcesów, gdyby nie nasi Klienci: ci którzy zaufali nam 25 lat temu (z wieloma z nich współpraca trwa do dziś) i ci, którzy decydowali się na wybór PROCAD w ciągu całego minionego ćwierćwiecza. Dziękujemy Wam Partnerzy w biznesie! Nadal liczymy na Waszą lojalność, w zamian starając się zapewnić Wam najlepszą możliwą obsługę. Wierzymy, że jest to synergia będąca otwartą bramą do dalszych Waszych sukcesów!

podpis_mh

Maciej Horeczy
Wiceprezes Zarządu

Zapoznaj się z historią PROCAD

Zamknij