| | |Menu główne
BURY Sp. z o.o.

BURY Sp. z o.o. jest znaną i cenioną na świecie marką, która kojarzy się z konstruowaniem kreatywnych produktów dla przemysłu motoryzacyjnego, jak i wyspecjalizowanych sprzedawców. Firma oferuje na rynku różnorodne produkty wokoło urządzeń głośnomówiących, systemów mocowania oraz elektronicznych książek logowań.
FADO Sp. z o.o.

Firma FADO Sp. z o.o. od blisko 30 lat zajmuje się konstrukcją i technologią form wtryskowych. Dla swoich klientów realizuje zaawnsowane technicznie projekty, w tym formy gorącokanałowe.
Rosti (Polska) Sp. z o.o.

Od 1944 firma Rosti rozwija, wytwarza i dostarcza produkty z tworzyw sztucznych. Dziś Rosti jest prawdziwie globalną firmą zatrudniającą blisko 2500 pracowników i posiadającą zakłady produkcyjne w Szwecji, Niemczech, Szkocji, Anglii, Walii, Polsce, Indiach, Chinach i Malezji.
Automotive Lighting Polska

Automotive Lighting dostarcza indywidulanych rozwiązań w obszarze zewnętrznego oświetlenia samochodowego. Firma łączy niezwykły design i innowacyjne technologie z najwyższymi standardami jakości zapewniając ekonomiczne rozwiazania. 
Alpha Technology Sp. z o.o.

Alpha Technology to pięć nowoczesnych zakładów, świadczących kompleksowe usługi od fazy projektowania po produkt finalny. Zakłady mają różne specyfiki produkcji i bardzo szeroką ofertę, skierowaną do różnych branż – od przemysłu samochodowego poprzez budowlany, elektrotechniczny oraz tekstylny.
Stalprodukt S.A.

Stalprodukt S.A. jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych i rdzeni toroidalnych.
Zamknij