Warsztaty RevitPodczas zajęć konieczne będzie:

-Posiadanie własnego komputera z systemem operacyjnym Windows 10 lub Windows 11 64-bit. z zainstalowanym oprogramowaniem Revit.

-Posiadanie smartfonu lub tabletu z zainstalowaną aplikacją Autodesk Construction Cloud (należy mieć przynajmniej 200 mb wolnego miejsca na dysku, aby pobierać na komórkę informacje z platformy)


Spis treści – rzeczy które należy zainstalować: 

1. Autodesk RevitSprawdź jak zainstalować oprogramowanie


2. Autodesk Revit – wersja testowa – Aby pobrać wersję testową Autodesk Revit 2024 należy powtórzyć kroki z instalacji Autodesk Inventor 2024 z jedną różnicą: zamiast „Inventor Professional 2024” należy wpisać „Revit 2024”. 


3. Update Revit 2024.1.1 Pobierz plik instalacyjny (opcjonalnie)

4. Interoperability ToolsSprawdź jak poprawnie zainstalować narzędzia
Pobierz 2 pliki instalacyjne

5. Autodesk Build – Uruchom 30 dniowy okres testowy.

Autodesk Build to jeden z modułów Autodesk Construction Cloud i działa całkowicie online w przeglądarce internetowej. Nie ma potrzeby instalować czegokolwiek na komputerze. Na komórce lub tablecie należy jednak zainstalować aplikację Autodesk Construction Cloud i zalogować się w niej kontem Autodesk, na którym uruchomiliśmy 30-dniowy okres testowy Autodesk Build – jest to warunek konieczny do uczestniczenia w warsztacie.

Jeśli ktoś już wykorzystał okres testowy Autodesk Build na swoim koncie Autodesk, możliwe jest założenie nowego konta przypisanego do innego maila i uruchomienie na nim okresu testowego.

Aplikację Autodesk Construction Cloud na komórkę lub tablet należy pobrać ze Sklepu Google Play lub App Store.

Android
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plangrid.android&hl=en

IOS

https://apps.apple.com/us/app/autodesk-construction-cloud/id498795789Proszę, aby poinformować nas, do jakiego adresu mailowego jest przypisany Państwa Autodesk Build. Na maile czekamy do poniedziałku 16.10.2023r. Adres mailowy jest nam niezbędny do przypisania Państwu roli uczestnika projektu na platformie Autodesk Construction Cloud. Poinformuj nas przez formularz.6. Microsoft Excel

7. Twinmotion Instalacja i wymagania systemowe


8. Pliki ćwiczeniowe Pobierz pliki ćwiczeniowe

Warsztaty Inventor

Żeby wziąć udział w warsztatach trzeba posiadać własny komputer z systemem operacyjnym Windows 10 lub Windows 11 64-bit.

Szczegółowe wymagania techniczne znajdują się tutaj


Spis treści – rzeczy które należy zainstalować: 


1. Autodesk Inventor 2024Sprawdź jak zainstalować oprogramowanie oraz wersję testową.


2. Aktualizacja programu InventorSprawdź jak zaktualizować oprogramowanie (opcjonalnie)


3. Program Autodesk Inventor Nastran 2024

Aby pobrać wersję testową Inventor Nastran 2024 należy powtórzyć kroki z instalacji Autodesk Inventor 2024 z jedną różnicą: zamiast „Inventor Professional 2024” należy wpisać „Inventor Nastran 2024”. 4. Aktualizację programu Nastran (opcjonalnie)
Aby zainstalować aktualizację programu Inventor Nastran należy powtórzyć kroki z punktu 2 z aktualizacją Inventor Nastran 2024 Update15. Pliki ćwiczeniowe  Pobierz pliki ćwiczeniowe


Warsztaty Marketing B2B


W przypadku warsztatów B2B nie potrzebujesz komputera ani specjalistycznego sprzętu – na naszych warsztatach zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do zdobycia nowych umiejętności!

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.