Szkolenia

6 grudnia 2023

Poszukujemy: Wykładowca szkoleń Autodesk Inventor

PROCAD SA

PROCAD SA – największe w Polsce Autoryzowane Centrum Szkoleniowe firmy Autodesk – poszukuje do współpracy: Wykładowca szkoleń Autodesk Inventor

Wymagania: 

  • wwykształcenie co najmniej średnie,
  • bardzo dobra znajomość programu Autodesk Inventor,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność sprawnego i efektywnego przekazywania wiedzy innym,
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność.
  • Preferujemy osoby, które ukończyły autoryzowane szkolenia z oprogramowania firmy Autodesk oraz posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Znajomość innych aplikacji CAD firmy Autodesk (AutoCAD, Fusion 360) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: stałą, długoterminową współpracę w uzgodnionym zakresie, możliwość podnoszenia kwalifikacji z najnowszych wersji oprogramowania firmy Autodesk

Preferowana lokalizacja: Katowice i Górny Śląsk (realizacja szkoleń stacjonarnych oraz online)

Proponowana współpraca dotyczy podwykonawstwa szkoleń w ramach umowy-zlecenie lub samodzielnej działalności

(Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „wykładowca Inventor” na adres szkolenia@procad.pl)

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PROCAD SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się
na przetwarzanie przez (podaj okres czasu) danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału
w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu
na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iod@procad.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest PROCAD SA, ul. Kartuska 215, 80-122 Gdańsk. Możesz się z nami skontaktować pod adresem procad@procad.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@procad.pl.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres który podałaś/eś.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem procad@procad.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@procad.pl.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.