Sprzęt

13 marca 2023

Serwis i naprawa ploterów / drukarek HP Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice trójmiasta

PROCAD SA

Jesteśmy autoryzowanym centrum serwisowym ploterów HP z ponad 20 letnim doświadczeniem w naprawie i serwisie drukarek oraz ploterów HP. Test aktualizacji

Dział Serwisu i Materiałów Eksploatacyjnych zapewnienia ciągłość bezawaryjnego użytkowania Państwa urządzeń drukujących. Serwis specjalizuje się w naprawie i konserwacji wszelkich urządzeń drukujących HP, począwszy od drukarek wielkoformatowych (ploterów), kończąc na biurkowych „atramentówkach”.

W Trójmieście i okolicach (w promieniu do 30km) zapewniamy BEZPŁATNY TRANSPORT od klienta do naszego serwisu i z powrotem.

Skontaktuj się bezpośrednio z naszymi specjalistami technicznymi:

lub skorzystaj z poniższego formularza:

Zgłoszenie usterki urządzenia drukującego

Za pomocą poniższego formularza można zgłosić nam uszkodzenie drukarki, abyśmy mogli się skontaktować i pomóc rozwiązać problem. Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia na usługę.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.