| | |Menu główne

Naprawa drukarek laserowych

Naprawa drukarek laserowych

Drukarki HP serii LaserJet cechują się długą i bezawaryją pracą przy znakomitej jakości wydruków. Jednak warunkiem ich satysfakcjonującej eksploatacji jest wykonywanie okresowych konserwacji. W przypadku droższych drukarek informacja o potrzebie przeprowadzenia konserwacji jest wyświetlana na wbudowanym wyświetlaczu. W mniejszych drukarkach osobistych sygnałem do wizyty w serwisie  może być zarówno pogorszenie jakości wydruków, jak również ogólny zły stan techniczny urządzenia.
W obydwu przypadkach konieczne jest dokładne oczyszczenie drukarki, gdyż występujące w niej wysokie napięcia konieczne do prawidłowego przetwarzania obrazu powodują również przyciągane drobin kurzu oraz pyłu z papieru. Zanieczyszczeniu ulegają nie tylko elementy przewodzące , ale również wszelkie wałki prowadzące papier oraz optyka drukarki.
Mając to wszystko na uwadze przeprowadzamy dogłębną i dokładną konserwację tych urządzeń. W przypadku wystąpienia konieczności wymiany zużytych części, Klient pokrywa tylko koszt części, wymiany dokonujemy bezpłatnie.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

W razie jakichkolwiek problemów technicznych służymy pomocą. Skontaktuj się z nami pod numerami telefonów:

lub wypełnij formularz, a to my skontaktujemy się z Tobą

Zgłoszenia usterki urządzenia drukującego
Zamknij