| | |Menu główne

Naprawa PLOTERÓW HP

Naprawa PLOTERÓW HP

Drukarki wielkoformatowe HP DesignJet często pracują bardzo intensywnie w bardzo krótkim okresie czasu. Wtedy właśnie oczekuje się od nich bezawaryjnej pracy. Aby to zapewnić należy przeprowadzać regularne konserwacje tych urządzeń w okresach od roku do 2 lat (w zależności od intensywności eksploatacji).

Nieprzestrzeganie tych zaleceń powoduje szybsze zużywanie się elementów mechanicznych plotera, nawet tych, które przy regularnych przeglądach mogłyby służyć kilka lat dłużej. Zwiększa to koszty eksploatacji i często jest przyczyną przestoju urządzenia w okresach jego planowanej największej aktywności, jak również zmusza użytkownika do zlecania wydruków wielkoformatowych na zewnątrz firmy.

Zakres czynności, ze względu na zasadę działania plotera jest podobny jak przy mniejszych drukarkach atramentowych. Ze względu na gabaryty urządzenia są one jednak bardziej czasochłonne i wymagają zabrania plotera od klienta i wykonanie naprawy w serwisie. Dla klientów z terenu Trójmiasta odbiór i dostarczenie plotera wliczone jest w koszt usługi. Czas trwania takiej konserwacji to zazwyczaj jeden dzień roboczy.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

W razie jakichkolwiek problemów technicznych służymy pomocą. Skontaktuj się z nami pod numerami telefonów:

lub wypełnij formularz, a to my skontaktujemy się z Tobą

Zgłoszenia usterki urządzenia drukującego
Zamknij