Komputery zbudowane z myślą o tworzeniu zapierających dech w piersiach wizualizacji

Stacje robocze i sprzęt dla profesjonalistów

Rendering i modelowanie to dziedziny, które wymagają największej mocy obliczeniowej. Dlatego tak ważne jest to, aby sprzęt na którym pracujesz był idealnie dopasowany. Źle dobrana stacja robocza wpłynie na czas pracy i efektywność Twoich projektów. Nieodpowiednio dobrane podzesoły przełożą się na pogorszenie jakości sprzętu.

Stacje robocze są zwykle bardziej zaawansowane technologicznie i oferują większą moc obliczeniową niż standardowe komputery. Są wyposażone w wydajne procesory, duże ilości pamięci RAM, mocne karty graficzne i szybkie dyski twarde. Dzięki temu mogą obsługiwać złożone zadania i aplikacje, takie jak projektowanie 3D, renderowanie wideo, symulacje naukowe czy inżynieria oprogramowania.

W przypadku oprogramowania do projektowania, animacji, edycji wideo czy inżynierii, stacja robocza jest bardziej kompatybilna i zoptymalizowana. Autodesk testuje i certyfikuje swoje oprogramowanie na stacjach roboczych, co może przynieść korzyści w postaci większej wydajności i stabilności.


Stacjonarne stacje robocze

Mobilne stacje robocze

Monitory dla profesjonalistów

Kontrolery 3D

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie

Od ponad 30 lat zajmujemy się doradztwem oraz dostarczaniem właściwych rozwiązań sprzętowych oraz softwarowych polskim pracowniom. Posiadamy autoryzację jako oficjalny sprzedawca rozwiązań HP oraz Gold Partner oprogramowania Autodesk. Pracujemy z największymi polskimi firmami projektowym oraz z małymi studiami.

Andrzej Drifkowski

Kierownik działu hardware

andrzej.drifkowski@procad.pl +48 604 429 492

Gratulacje! Zgłoszenie zostało wysłane

Dlaczego warto kupić u nas sprzęt? Poznaj 5 najważnieszych powodów.

Dla uczestników Viz Academy oferujemy pomoc w doborze oprogramowania oraz sprzętu komputerowego w specjalnych cenach.

Skontaktuj się z nami
 • Jesteśmy Autoryzowanym sprzedawcą produktów HP

  Jako partner HP jesteśmy w stanie zapewnić i wesprzeć Cię pełną gamą wiodących produktów HP. 

 • Ponad 30 letnie doświadczenie – zobowiązuje

  Nasi doradcy to pasjonaci, świetnie znający się na sprzedawanym sprzęcie. Chętnie pomożemy Ci wybrać sprzęt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.  

 • Dostarczamy sprzęt największym pracowniom

  Do tej pory zapracowaliśmy na zaufanie tysięcy Klientów, a ich liczba ciągle rośnie. Możemy poszczycić się współpracą z Platige Image, spółki, pioniera  grafiki komputerowej, animacji 3D. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Niezależnie czy jesteś studentem czy dużą firmą projektową. Od początku stawiamy na zadowolenie naszych Klientów.

 • Gwarancja i wsparcie techniczne

  Oferujemy oficjalną gwarancję wszystkie produkty. To oznacza, że w przypadku jakichkolwiek problemów lub usterek, masz pewność, że otrzymasz wsparcie i naprawę od producenta. Gwarancja może obejmować naprawę, wymianę lub zwrot produktu

 • Aktualizacje i dodatkowe usługi

  Nie kończymy na samej sprzedaży. Często oferujemy swoim klientom darmowe aktualizacje oprogramowania, szkolenia lub promocje specjalne. Możesz skorzystać z tych dodatkowych korzyści, które nie są dostępne u nieautoryzowanych sprzedawców.

Oprogramowanie 3ds Max – modeluj bez ograniczeń

Odbyłeś już szkolenie i zastanawiasz się co dalej? Czy warto kupić pełną licencję oprogramowania? Jaki silnik renderujący wybrać?  Nasi specjaliści stworzą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Najczęściej wybierane
Przeczytaj więcej o oprogramowaniu 3ds Max

Virtual Hardware Showroom

Obejrzyj nasz program, w którym dzielimy nasi eksperci i zaproszeni goście dzielą się wiedzą na temat rozwiązań sprzętowych dla projektantów i inżynierów


Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.