Webinar Hoval | W zgodzie z ESG: dobór i projektowanie nowoczesnego ogrzewania, chłodzenia oraz wentylacji hal logistycznych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Dobór urządzeń i projekt efektywnego systemu grzewczego i wentylacyjnego to duże wyzwanie. Są jednak firmy, które oferują architektom w tym zakresie pomoc i wsparcie. Jedną z nich jest marka Hoval. Jej zespół inżynierów w ścisłej współpracy z klientem oraz z uwzględnieniem wszystkich potrzeb inwestycyjnych projektuje najbardziej efektywne i opłacalne rozwiązania. Ponadto Hoval udostępnia rysunki urządzeń i inne niezbędne materiały pomocne w pracy architektów.

Podczas spotkania ekspert Hoval, Field Engineer Tomasz Krzyżanowski, omówi rozwiązania HVAC marki Hoval dla transformacji energetycznej, dające pozytywny wpływ na zielone wartości redukcji CO2 dla hal logistycznych. Prowadzący omówi zalety różnych urządzeń do zarządzania jakością powietrza, opowie o wspólnym zarządzaniu systemem bez BMS – Hoval Supervisor Cloud, a także przedstawi źródła ciepła bez budowy kotłowni.


Temat: W zgodzie z ESG: dobór i projektowanie nowoczesnego ogrzewania, chłodzenia oraz wentylacji hal logistycznych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

19.01.2024

10:00


Prowadzący: Tomasz Krzyżanowski, Field Engineer w firmie Hoval

Tomasz jest odpowiedzialny za projektowanie systemów grzewczych oraz wentylacyjnych w firmie Hoval. Pomaga projektantom w doborze odpowiedniego systemu lub produktu dla konkretnej inwestycji. Doświadczony szkoleniowiec w zakresie rozwiązań Hoval.


Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.