Wydarzyło się: BIM Akademia Efektywnego Projektowania – 04.2023

Procad SA

Wydarzyło się: BIM Akademia Efektywnego Projektowania Online

Ponad 1200 osób wzięło udział w kwietniowych warsztatach BIM Akademii Efektywnego Projektowania, które odbyły się w formie spotkań online.

Tym razem skupiliśmy się na programach ćwiczeniowych z zakresu: architektury, instalacji, konstrukcji oraz koordynacji BIM. Każde zagadnienie miało swój unikatowy program, który skupiał się wokół praktycznych aspektów projektowania w BIM z wykorzystaniem oprogramowania Autodesk Revit oraz Robot Structural Analysis. 

Całe wydarzenie było transmitowane w jakości telewizyjnej na żywo, dzięki czemu nasi trenerzy mogli na bieżąco odpowiadać na zadawane przez uczestników pytania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, a także naszym partnerom dzięki, którym organizacja tak dużego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa, firmom: Archispace, Aluprof, Efaflex, Flowair, Hager, Hormann, Paroc, Promat, Rockwool, oraz Pfleiderer.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.