Wydarzenia Procad

28 kwietnia 2023

Wydarzyło się: Inventors Day 2023

Procad SA

Za nami 6 edycja konferencji skierowanej do inżynierów, projektantów oraz kadry menadżerskiej z polskich firm mechanicznych i przemysłowych. W tym roku zaprezentowaliśmy Państwu wydarzenie w nowej, odświeżonej formule. Ta edycja była wyjątkowa przede wszystkim dlatego, że spotkaliśmy się z Wami stacjonarnie, po 3 latach przerwy.

Wydarzenie było podzielone na 3 części:

  • CAD Day – 29 marca | Online – W studio na żywo zaprezentowaliśmy 11 prezentacji związanych z najnowszym oprogramowaniem Autodesk.
  • Warsztaty DESIGN Thinking – 12 kwietnia | Katowice. Odbyły się warsztaty, stworzone przez partnera konferencji – SHOPA Design & Strategy. Uczestnicy w kameralnym gronie poznawali metodykę Design Thinking
  • EXPERIENCE Day – 13 kwietnia | Katowice – Stacjonarnie, w hotelu Courtyard by Mariott odbyło się 11 inspirujących prelekcji podczas, na których zaproszeni praktycy i eksperci podzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Gościem Specjalnym wydarzenia był Andrzej Dragan.

Tegoroczna edycja Inventors Day zorganizowania jest przy wsparciu merytorycznym zespołu SHOPA Design & Strategy. PERFORMANCE PARTNER wydarzenia – Porsche Centrum Katowice Lellek.

W konferencji brało udział blisko 400 uczestników. Mamy szczerą nadzieję, że udział w konferencji był dla Państwa owocny i przyniósł oczekiwane rezultaty.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.