Wydarzenia Procad

30 października 2023

Wydarzyło się: PROCAD EXPO 2023

Procad SA

PROCAD Expo 2023 było wydarzeniem pełnym inspiracji, nowych możliwości i wspaniałych doświadczeń. Zgromadziliśmy ponad 1200 uczestników, z różnych dziedzin projektowania i inżynierii, którzy wzięli udział w fascynujących prelekcjach, warsztatach oraz wydarzeniach online.

Dzięki wsparciu naszych partnerów, takich jak NVIDIAHPFLOWAIRKWC ProfessionalPAROCPromat,Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.3DconnexionLenovoGIS from Leica GeosystemsMałkowski-Martech S.A.WacomPorsche Centrum Sopot | LELLEK Ziaja Ltd, mogliśmy zapewnić najwyższy poziom merytoryczny podczas konferencji. Firma Bene, partner ergonomiczny wydarzenia, był odpowiedzialny za stworzenie przestrzeni konferencyjnej.


Goście specjalni – Artur Chmielewski, Andrzej Dragan i Paweł NAVAL Mateńczuk, dostarczyli nam inspiracji oraz wiedzy, której trudno szukać gdzie indziej. Ich prelekcje były niezwykle pouczające i inspirujące.

Dodatkowo, dni branżowe Explore, które nadawaliśmy online, pozwoliły uczestnikom pozyskać jeszcze więcej wiedzy i inspiracji, dzięki ponad 30 prezentacjom inżynierskim transmitowanym na żywo.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom, partnerom i naszym gościom specjalnym za stworzenie tak wyjątkowego wydarzenia. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję PROCAD Expo. Do zobaczenia za rok!

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.