| | |Menu główne

Zwiększ swoją produktywność. Dodaj nowe funkcje do Revita

Nasze rozwiązanie jest dla wszystkich! Nie musisz znać Dynamo. Nie musisz go nawet otwierać. Instalujesz plugin, logujesz się i korzystasz z funkcjonalności bezpośrednio w Autodesk Revit.

Nasze skrypty przyspieszają żmudne i czasochłonne czynności w Revit, dzięki czemu Ty lub Twoi pracownicy możecie skupić się na projektowaniu.

Oszczędność czasu, automatyzacja, ale zyskasz również nowe funkcje w Autodesk Revit, których wcześniej nie miałeś.

PROCAD DynamoScript

PROCAD DynamoScript to plugin do Autodesk Revit, który pozwala Ci korzystać z możliwości skryptów Dynamo bez konieczności posiadania wiedzy na temat Dynamo. Skrypty zostały napisane przez nas w odpowiedzi na potrzeby polskich projektantów. Podzielone są na funkcjonalne pakiety. Każdy pakiet optymalizuje pracę w określonym obszarze i składa się z narzędzi/funkcji ułatwiających i przyspieszających pracę w Revicie. Pobierz wersję testową – zobacz jakie to wygodne.

Pobierz wersję testową

PROCAD DynamoScripts Plug&Play – Quick Facts

  • 95 zł/miesiąc zamiast kilku lub kilkunastu tysięcy za skrypt lub aplikację
  • użytkownik nie widzi Dynamo, widzi okna dialogowe w Revicie
  • DynamoScripts to wykonywalne funkcje w Revicie dostępne w formie plugina, a nie skrypty
  • użytkownik nie widzi Dynamo Player, korzysta z ikon na wstążce w Revicie
  • błyskawiczny support (przycisk odświeżający zawartość chmury, zamiast reinstalacji pluginu)
  • wszystkie funkcje/skrypty są udokumentowane – tutorial, opis, pliki pomocnicze

Dostępne pakiety DynamoScript:

Stwórz swój własny pakiet!

  • Teraz, możesz też stworzyć swój własny pakiet DYNAMOScript!
  • Wybierz 6 dowolnych skryptów, które Cię interesują i odpowiadają na Twoje potrzeby projektowe.
  • Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!
Stwórz swój pakiet DYNAMOScript

BIM Model Setup / Niezawodne podstawy

Utwórz worksety z Excela – skrypt przyspiesza tworzenie zadań we współdzielonym pliku Revita.  Dowiedz się więcej

Usuń nieużywane szablony widoków – skrypt usuwa wszystkie szablony widoków, które nie są aktualnie w użyciu. Dowiedz się więcej.

Usuń importowane DWG – skrypt umożliwia natychmiastowe wyczyszczenie pliku z zaimportowanych plików DWG. Dowiedz się więcej.

Utwórz arkusze rysunkowe z Excela – skrypt tworzy arkusze rysunkowe w oparciu o informacje zawarte we wskazanym pliku Excela. Dowiedz się więcej.

Aktualizuj rodziny do nowej wersji Revita – skrypt aktualizuje rodziny powstałe we wcześniejszych wersjach Revita do wersji 2021. Dowiedz się więcej.

Eksport zestawień do Excela – pozwala eksportować wiele zestawień do wskazanego folderu na komputerze, za jednym razem. Dowiedz się więcej.

Architect’s Choice / Niezbędnik architekta

Warstwy wszystkich przegród do legendy zestawczej – skrypt wspomaga wypełnianie na rysunkach informacji o strukturze przegród w projekcie. Dowiedz się więcej.

Warstwy wszystkich przegród do etykiety – skrypt wspomaga wypełnianie na rysunkach informacji o strukturze przegród w projekcie. Dowiedz się więcej.

Dynamiczna legenda – skrypt pozwala na stworzenie spersonalizowanej wersji zestawienia dowolnej kategorii elementów w Revicie w formie widoku legendy. Dowiedz się więcej.

Aktualizuj parametr otwierania drzwi – skrypt umożliwia uzyskanie poprawnej modelowo informacji na temat sąsiedztwa drzwi i pomieszczeń w projekcie. Dowiedz się więcej.

Obróć etykiety elementów – skrypt umożliwia spójne obrócenie etykiety zgodnie z kierunkiem otwierania drzwi lub okien. Dowiedz się więcej

BIM Model Enhancer / Zwinna dokumentacja

Utwórz elewacje na podstawie krzywych – skrypt wspomaga tworzenie widoków elewacji w projekcie. Dowiedz się więcej.

Rozłóż widoki na arkuszu – skrypt ułatwia umieszczanie i rozkładanie widoków na wskazanym arkuszu podczas tworzenia dokumentacji projektowej. Dowiedz się więcej.

Renumeruj według krzywej – skrypt pozwala skrócić czas renumeracji elementów w projekcie. Dowiedz się więcej.

Duplikuj widoki ze szczegółami – skrypt pozwala w efektywny sposób duplikować widoki z nowymi nazwami. Dowiedz się więcej.

Renumeruj według kolejności zaznaczenia – skrypt pozwala skrócić czas renumeracji elementów w projekcie. Dowiedz się więcej.

Resetuj nadpisania grafiki w widoku – skrypt resetuje nadpisania grafiki dla zaznaczonych elementów. Dowiedz się więcej.

Utwórz przekroje na podstawie krzywych – skrypt wspomaga tworzenie widoków przekroju w projekcie. Dowiedz się więcej.

Wymiaruj osie na wielu widokach – skrypt tworzy wymiary na wskazanych osiach, po wskazaniu punktu umieszczenia wymiaru. Dowiedz się więcej.

Structural Designer’s Choice / Niezbędnik Konstruktora

Ustaw widoczność zaznaczonego zbrojenia w widoku – skrypt ułatwia przełączanie ustawienia wyświetlania zbrojenia w aktywnym widoku. Dowiedz się więcej.

Uzupełnij pozycję zbrojenia – skrypt umożliwia przypisywanie wartości dowolnego parametru tekstowego z szalunku do parametru „Podział” zbrojenia, aby usprawnić numerację elementów żelbetowych w projekcie. Dowiedz się więcej.

Twórz zespoły dla pozycji – skrypt tworzy zespoły dla zbrojenia o takiej samej wartości parametru „Podział”. Dowiedz się więcej.

Twórz rysunki dla zespołów – skrypt ułatwia przygotowanie dokumentacji wielu zespołów w projekcie. Dowiedz się więcej.

Zamknij