| | |Menu główne

Szkolenia Online – gdziekolwiek jesteś!

Szkolenia online są odpowiednikiem standardowo prowadzonych szkoleń stacjonarnych. Oznacza to, że mają identyczny program merytoryczny, harmonogram i prowadzone są w oparciu o identyczne ćwiczenia, takie same jakie są dostępne na kursach stacjonarnych.

Zasadnicza różnica w stosunku do kursu stacjonarnego polega na tym, że uczestnicy realizujący kurs zdalnie, przebywając w dowolnym miejscu (domu, biurze), gdzie korzystają z własnego sprzętu i oprogramowania z dostępem do internetu. Szkolenia są prowadzone przez kompetentnego wykładowcę i odbywają się we wcześniej ustalonych godzinach, podobnie jak w przypadku szkoleń stacjonarnych.

Profesjonalna platforma do szkoleń online

Szkolenia online są realizowane za pomocą specjalnej platformy internetowej, do której logują się uczestnicy. Po zalogowaniu do platformy, każdy uczestnik na żywo obserwuje i słyszy to co prezentuje wykładowca. Poszczególne ćwiczenia odtwarza samodzielnie na swoim własnym komputerze. Może w każdej chwili komunikować się z trenerem głosowo lub poprzez chat. W przypadku bardziej złożonego problemu trener ma możlwość udzielenia pomocy zdalnej na komputerze uczestika.

Materiał szkoleniowy (ekran wykładowcy i jego komentarz) jest udostępniany uczestnikom szkolenia na ich komputerach. Kurs odbywa się w oparciu o materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej (skrypt oraz pliki ćwiczeń), pobierane przez uczestników na początku kursu.

Odpowiedzi na standardowe pytania znajdziesz w sekcji FAQ

Międzynarodowy Certyfikat Autodesk

Szkolenia online prowadzone są według identycznego programu merytorycznego, używanego podczas standardowych kursów stacjonarnych. Po zaliczeniu testu wykonywanego na koniec kursu kończą się wydaniem certyfikatu ukończenia firmy Autodesk, .

Uwaga: nie należy mylić szkoleń realizowanych online z usługami typu e-learning. Szkolenia e-lerningowe polegają na udostępnieniu zainteresowanym odpłatnie materiałów szkoleniowych do samodzielnej nauki bez kontaktu z wykładowcą.

Bezpłatna sesja demonstracyjna

Aby zapoznać się z technologią realizacji szkoleń online i przekonać się jakie to proste weź udział w sesjach demonstracyjnych. Wystarczy wypełnić ankietę, aby otrzymać dane dostępowe do konkretnego terminu spotkania.

Sesje demonstracyjne odbywają się cyklicznie w każdy czwartek.

Weź udział w sesji demonstracyjnej

Poniżej szereg informacji na temat przygotowania uczestników do szkolenia online:

  • szkolenie online odbywa się poprzez system GoToMeeting , link do konkretnej sesji szkoleniowej zostanie przesłany na adresy email uczestników przed kursem
  • szkolenie online odbywa się na komputerze uczestnika kursu
  • wymagane jest posiadanie odpowiedniego stanowiska komputerowego i oprogramowania wraz z aktualizacjami, zapoznaj się z wymaganiami systemowymi oprogramowania Autodesk
  • szkolenie online wymaga stabilnego dostępu do internetu (najlepiej stałe łącze)
  • szkolenie online zaczyna się o wyznaczonej godzinie – uczestnicy szkolenia powinni być wtedy zalogowani do systemu i gotowi do transmisji
  • w przypadku przerwania połączenia ze strony jednego z uczestników, szkolenie w większości przypadków jest kontynuowane, osoba rozłączona powinna jak najszybciej wznowić połączenie
Prośba o kontakt
Zamknij