W poszukiwaniu dobrostanu – Ludzki aspekt projektowania architektury – prelekcja Tomasza Bogusza na PROCAD EXPO 2023

Procad SA

Tomasz Bogusz, założyciel pracowni HAG Human Architecture Group, wzbudził zainteresowanie spojrzeniem na architekturę wykraczającym poza jej fizyczne granice. Podczas prelekcji Bogusz podkreślił kluczowe elementy, mające istotne znaczenie dla naszego codziennego dobrostanu: światło, otoczenie, estetyka, różnorodność i harmonia. Wszystkie te aspekty łączą się w celu stworzenia przestrzeni, która wspiera nasze samopoczucie i wywołuje pozytywne emocje.

Prelekcja została nagrana podczas PROCAD EXPO 2023.

Tomasz Bogusz to nie tylko architekt, ale także podróżnik, co nadaje jego pracy dodatkowej głębi i perspektywy. Jego projekty nie ograniczają się jedynie do Polski, ale obejmują również realizacje w Tanzanii i krajach Skandynawii, co świadczy o jego wielokulturowym podejściu do projektowania.

Jako absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej, Bogusz konsekwentnie skupia się na badaniu wpływu architektury na dobrostan użytkowników. Jego zaangażowanie w promowanie idei czterodniowego tygodnia pracy oraz turkusowego stylu zarządzania w środowisku architektów pokazuje, że nie tylko projektuje przestrzenie, ale także angażuje się w zmianę samego sposobu myślenia o pracy w branży. LinkedIn

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.