AutoCAD LT 2010

Problem

przy otwieraniu rysunków pojawia się komunikat „otwieranie-obcy plik dwg” i autocad się zawiesza. Koleżanka otwiera rysunek na swoim komputerze autocadem 2011lt zapisuje do mojej wersji i dalej pojawia się ten sam komunikat i blokada programu.
naprawianie rysunku nic nie daje.

Rozwiązanie

Dziękuję za przesłanie pliku.
Co prawda został on stworzony w innej aplikacji aniżeli AutoCAD ale mimo wszystko powinien się otworzyć (po komunikatach).
Proszę o informację czy na komputerze jest zainstalowany Norton Antywirus. Z tego co pamiętam kiedyś spotkałem się z błędem szApp … i okazało się iż Norton blokuje pewne aplikacje.
Jeśli jest zainstalowany Norton proszę o ponowne odinstalowanie AutoCada najlepiej programem revo uninstaler dokładne sprawdzenie czy na dysku nie pozostały żadne pozostałości instalacji np. w moich dokumentach. Wyłączenie wszystkich aplikacji działających w tle i ponowną instalację oprogramowania.
 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.