Dostosowanie Szybkich Właściwości

Problem

Witam,
Zainstalowałem aktualizację 2010.
Mam nowy system, WIn7 64.
Powstał problem z kartą właściwości nowym cadzie.
Nie mogę ustawić aby właściwości odnosiły się do wybranego elementu. Jest jedna właściwość na stałe.
Do tej pory po wybraniu bloku mogłem edytować atrybuty itp., właściwość linii pokazywała jej długość.

Rozwiązanie

WItam,

Proszę poprzez „Dostosuj” ustawić, co ma się pojawiać w oknie „Szybkie właściwości” (SC). Gdy kliknie Pan na blok z atrybutem, w małym oknie właściwości, w jego prawym górnym rogu, znajduje się przycisk „Dostosuj”. Tam może Pan ustawić, jakie właściwości mają się ukazywać, w tym np: pole Atrybutu. To samo możemy wykonać dla polilinii, linii, kreskowania, itp.

Odnośnie wyświetlania długości danej linii, odpowiedzialny jest za to przycisk „Wprowadzanie dynamiczne” (DYN). Jeśli przy jego załączeniu, dalej nie pojawia się informacja o długości, wówczas należy wejść w jego ustawienia (najeżdżamy na przycisk DYN, prawym przyciskiem myszy i wybieramy Ustawienia. Tam zaznaczamy kwadrat „Włącz wprowadzanie wymiarów, gdy możliwe”, a poniżej w jego ustawieniach, możemy zaznaczyć opcję „Pokaż jednocześnie poniższe pola danych”.

 

 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.