„Gruby” wydruk rastra

Problem

Dodatkowo bardzo „grubo” rysuje rastry tak jakby były edytowane przez AutoCAD’a (z innych AutoCAD’ów, które posiadamy drukuje bardzo wyrażnie i „cienko” – ten sam raster, te same ustawienia grubości drukowania i kolorów oraz ten sam ploter) wydruki z AutoCAD 2004, 2005, 2007 LT oraz 2000 Map są identyczne, natomiast wydruk z pod AutoCAD 3D MAP 2009, jest „gruby”, linie sieci zachodzą na siebie.

Rozwiązanie

Witam,
Nawiązując do problemu z grubością rastra w wersji 2009 to jest to normalna procedura ze względu na jego obrót. Program wtedy tak układa piksele żeby wyświetlały się zgodnie z układem współrzędnych. Problem jest nierozwiązany ze względu na samego AutoCADa 2009.

Sprawdziliśmy jeszcze rastry z tłem czyli 8 bitowe – wtedy nie powinny się grubo drukować. Po zmianie na 8 bitów to te pliki są za duże.

Sprawdziliśmy też ten problem w wersji 2010 i jest on w zupełności rozwiązany. Zatem jeżeli posiada Pan ważną subskrypcję sugeujemy zmianę Mapy na 2010. Oczywiście jeżeli trafimy na rozwiązanie podzielimy się nim z Panem niezwłocznie.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.