Instalacja klucza sprzętowego

Problem

Nie można zainstalować oprogramowania WiseImage 11.
Problem polega na tym, że komputer nie widzi klucza dostępu na USB. Po zainstalowaniu na komputerze programu, wyskakuje okienko z numerem licencji, który powien być teoretycznie wygenerowany przez otrzymany klucz USB. Chce dodać, że komputer, na którym bedzie zainstalowany program nie ma dostępu do internetu, więc nie można pobrać żadnej aktualizacji z internetu.
Zwracamy się z prośbą o udzielenie nam wskazówek, co powinniśmy zrobić aby poprawnie zakończyć instalacje programu Wiseimage.

Rozwiązanie

Proszę zainstalować sterownik klucza sprzętowego, który znajduje się w katalogu drivers na płycie instalacyjnej – plik Sentinel Protection Installer 7.1.1.exe. Wazne aby podczas instalacji nie wkładac klucza sprzętowego do portu usb. Po zainstalowaniu sterownika należy włożyć klucza. Windows powinien go wykryć. Nastepnie prosze uruchomić WiseImage i podać ścieżkę dostępu do pliku licencji.

Jeżeli nie posiada Pan pliku licencji proszę o wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie go w postaci e-maila na adres: arkadiusz.daniluk@procad.pl.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.