moduł blachowy

Problem

Mam pytanko do modułu blachowego:
Potrzebuje wykonać odbicie elementu tak żeby w wyniku tej operacji otrzymać nowy i niezależny detak , który będe mógł obrabiać , modyfikować.
Buduje pulpit sterowniczy , który skaład się z 2 lustrzanych połówek ale jedna ma drobne zmiany .Narysowałem 1 część i ni mam ochoty przerysowywać tego drugiego ażeby wprowadzić drobne zmiany
czekam na odpowiedz oczywiście sprawa gardłowa.

Rozwiązanie

Jeśli chodzi o moduł blachowy, to jest to szablon .ipt, czyli szablon części. W związku z tym, nie można na jednym poziomie wykonać dwóch osobnych części. Aby ponownie nie rysować części, która różni się tylko niewielkimi zmianami, doradzam skorzystanie z narzędzia „komponent pochodny”, gdzie można skopiować ten element i jeśli nie chcemy, aby był połączony z elementem źródłowym, zerwać połączenie. Również można fizycznie skopiować ten plik na dysku i dokonać na nim zmian.
Ten sposób można dodatkowo wykonać na szablonie złożenia (.iam), korzystając z narzędzia „kopiuj komponent’.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.