Podświetlenie kreskowania

Problem

Podczas pracy z programem następuje wyraźne spowolnienie pracy programu podczas gdy „podświetlane” jest kreskowanie (najazd myszką na kreskowanie). Praca programu spowolniona jest na tyle, że utrudnia w znacznym stopniu pracę na rysunkach, gdzie występują większe ilości kreskowań.

Czy jest na to sposób by kreskowanie się nie podświetlało?

Rozwiązanie

Jeżeli Pan chce by podświetlenie obiektów nie było uwzględniane w czasie wykonywania polecenia, np. KOPIOWANIA, należy wejść w OPCJE programu, wybrać zakładkę WYBÓR i w polu o nazwie PODGLĄD WYBORU należy wyłączyć „Gdy żadne polecenie nie jest aktywne”.

Jeśli Pan chce by w ogóle nie działało podświetlenie obiektów w czasie pracy to należy wejść w OPCJE programu, wybrać zakładkę WYBÓR i w polu o nazwie PODGLĄD WYBORU należy odhaczyć ” Gdy żadne polecenie nie jest aktywne” i „Gdy polecenie jest aktywne”.

W przypadku gdy chcemy by podświetlało wszystkie obiekty oprócz kreskowania, to należy wejść w OPCJE programu, wybrać zakładkę WYBÓR, w polu o nazwie PODGLĄD WYBORU wcisnąć przycisk USTAWIENIA EFEKTU WIZUALNEGO i w polu o nazwie EFEKT PODGLĄDU WYBORU wcisnąć przycisk OPCJE ZAAWANSOWANE. Tam proszę odznaczyć KRESKOWANIE i wszędzie pozamykać okienka przez kliknięcie OK.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.