| | |Menu główne

Tablet Wacom Cintiq Pro 24″ – Odkryj absolutną harmonię tworzenia!

 

Pracuj bezpośrednio na ekranie i poczuj, jak lekko i naturalnie prowadzi się pióro dzięki naszej technologii. Wacom Cintiq Pro 32 i 24 to zaawansowane ekrany piórkowe dla kreatywnych. W połączeniu z piórem Wacom Pro Pen 2 umożliwiają proces tworzenia pozwalający na przekraczanie kolejnych granic w projektach graficznych.

Wyświetlacz naturalny dla oka i ręki Ekran ze zmatowionego szkła zapewnia wyraźne, namacalne wrażenia podczas rysowania, przypominające rysowanie piórem po papierze, jednocześnie zmniejszając niepożądany efekt odblasku i odbicia światła. Wyświetlacz realistycznie i dokładnie odwzorowuje głębię koloru do 99% skali barw Adobe RGB, co w połączeniu z rozdzielczością 4K sprawia, że każdy detal swojego dzieła widzisz z najwyższą dokładnością, od najdalszej krawędzi aż po najbliższy narożnik.

 

Wacom Cintiq Pro

Obraz, który wygląda naturalnie i ekran zapewniający naturalne wrażenia Wacom Cintiq Pro 32 i 24 to zaawansowane ekrany piórkowe dla kreatywnych.
W połączeniu z piórem Wacom Pro Pen 2 umożliwiają proces tworzenia pozwalający na przekraczanie kolejnych granic w projektach graficznych. 

Dowiedz się więcej

Wacom Pro Pen 3D

Nowy wymiar kreatywności – Zaprojektowany z myślą o tworzeniu w 3D, Wacom Pro Pen 3D zapewnia pełną kontrolę nawigacji w 3 wymiarach. 4-krotnie większa skala czułości na nacisk*, wyjątkowa czułość na pochylenie i śledzenie ruchu bez opóźnień zapewniają większą kontrolę nad pracą. Piórko jest także kompatybilne z tabletami graficznymi Wacom MobileStudio Pro, Wacom Cintiq Pro lub Wacom Intuos Pro (model 2017) oraz z dowolną aplikacją Windows lub Mac. 

Dowiedz się więcej

Ergo Stand

Aby uzyskać pełen komfort, przymocuj podstawę Wacom Ergo Stand* do urządzenia Cintiq Pro 24 lub 32. Umożliwia ona podnoszenie, przechylanie i obracanie ekranu piórkowego w celu łatwej regulacji kąta widzenia i znalezienia najbardziej naturalnej pozycji. Po podłączeniu do podstawy Ergo Stand urządzenie Cintiq Pro 24 lub 32 staje się stabilną powierzchnią, na której można tworzyć podobnie jak rysunek przy stole kreślarskim. Co więcej, można obracać wyświetlacz tak, jak przesuwasz arkusz papieru, aby rysować pod odpowiednim kątem.

Pokaz poprowadzili:

Wojtek Bem
Wacom

Jest rysownikiem, ilustratorem, storyboardzistą i komiksiarzem. A także testerem i entuzjastą sprzętu Wacom.  

Łukasz Banaszkiewicz – Instruktor CAD M&E
PROCAD

Od początku pracy zawodowej, tj. od 12 lat związany z branżą CAD. Autoryzowany Instruktor Autodesk. Inżynier CAD M&E.

Najważniejsze cechy tabletów Wacom:

Ekran ultra HD
rozdzielczości 4K

Dokładność wyświetlania kolorów
(99% Adobe RGB)

Zminimalizowany efekt paralaksy

Najwyższy poziom czułości nacisku
(8192 poziomy)

Optymalna
wielkość ekranu 24″

Ergonomia

Kompatybilność
– działa na Mac, PC i Linux

Działa ze wszystkimi standardowymi
programami do tworzenia

35-lat doświadczenia

Lider rynku i innowator
w technologii piórka cyfrowego

Zamknij