| | |Menu główne

Wymagaj więcej od technologii!

Wybór odpowiedniego urządzenia umożliwia komfortową pracę. Kluczem do sukcesu są odpowiednio dobrane parametry – ale jakie parametry są najważniejsze? Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając sprzęt dedykowany do zadań specjalnych i co powinno go odróżniać od zwykłych komputerów? Poznaj ofertę dedykowaną poszczególnym branżom – skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy doradzą Ci optymalny wybór. Optymalizuj, zarządzaj, oszczędzaj!

Polecane branży architektonicznej:

Stacja Robocza Z2 mini – rewolucyjny minikomputer , który zapewnia przełomową wydajność i wszechstronność w małej, eleganckiej obudowie. Stworzony przez projektantów – dla projektantów.

Poznaj dostępne konfiguracje

Monitor HP Z24i G2 24″ – rewolucyjny minikomputer , który zapewnia przełomową wydajność i wszechstronność w małej, eleganckiej obudowie. Stworzony przez projektantów – dla projektantów.

Dowiedz się więcej

Ploter HP T830 – wielofunkcyjne, kompaktowe i wytrzymałe urządzenie z modułem Wifi umożliwia nie tylko drukowanie, ale także skanowanie, kopiowanie i udostępnianie online zeskanowanych dokumentów.

Dowiedz się więcej

Tablet Intuos PRO M – Intuos Pro M Paper Edition – nowa definicja profesjonalnego standardu w dziedzinie tabletów graficznych. Czułe pióro Wacom Pro Pen 2 i cienka obudowa tabletu umożliwiają rysowanie z nieporównywalną dokładnością detali.

Dowiedz się więcej

SpaceMouse Wireless – oferuje naturalną i intuicyjną nawigację środowisk i obiektów trójwymiarowych w ponad 100 najważniejszych i najpopularniejszych aplikacjach 3D. Umożliwia jednoczesne przeglądanie, powiększanie i obracanie obiektów trójwymiarowych.

Dowiedz się więcej

Polecane branży mechanicznej:

Stacja robocza Z4  – Doskonałe rozwiązanie do projektowania, zapewnia wydajność dla szerokiego zakresu codziennych zastosowań. Moc obliczeniowa klasy serwerowej i pełny zestaw podzespołów zapewnia wszystko, czego potrzebujesz.

Poznaj dostępne konfiguracje

Monitor HP Z27n G2 27″ – posiada zintegrowaną funkcję kalibracji kolorów, możliwość nieprzerwanej współpracy z wieloma ekranami i złącza umożliwiające podłączanie innych urządzeń, w tym także USB-C™.. Idealne połączenie wydajności i ergonomii.

Dowiedz się więcej

Ploter HP DesignJet T1700 – doskonała reprodukcja kolorów w formacie CAD i GIS,  44-calowa drukarka, która zapewnia zaawansowane funkcje zabezpieczeń, wysoką wydajność nawet w przypadku najbardziej złożonych plików oraz jasne i precyzyjne kolory.

Dowiedz się więcej

Drukarka 3DGence Double – NOWOŚĆ Kompaktowa drukarka 3d z systemem dwóch głowic pozwala na prototypowanie detali o skomplikowanej konstrukcji, gdzie manulane usunięcie suportu jest niemożliwe.
.

Dowiedz się więcej

SpaceMouse Enterprise – kontroler tworzony z myślą o najwyższej wydajności specjalistów cad. To przełomowe i dopracowane w najmniejszym szczególe urządzenie do nawigacji jakiego jeszcze nie było. Nowy, kolorowy wyświetlacz, 12 programowalnych klawiszy funkcyjnych.

Dowiedz się więcej

Dedykowane branży wizualizacja i animacja:

Stacja robocza HP Z6 – Niezbędna wydajność, idealna do efektów wideo i renderowania, oferuje szereg podzespołów umożliwiających zwiększenie mocy obliczeniowej i rozbudowę w przyszłości – maszyna odporna na czas, której moc rośnie wraz z Twoimi wymaganiami.

Poznaj dostępne konfiguracje

Monitor HP Z43 – wyraźny obraz o żywych kolorach oraz doskonała czytelność treści dzięki ponad 8 milionom pikseli. Ekran 4K o rozdzielczości 3840 × 2160 zastępuje typową konfigurację czteroekranową – eliminuje obramowania występujące w takim przypadku.

Dowiedz się więcej

ZBook x2 G4 – idealne połączenie wydajnej stacji roboczej z funkcjonalnym tabletem graficznym, a wszystko to w jednym ergonomicznym urządzeniu. Wiele trybów pracy i wysoka wszechstronność urządzenia dzięki możliwości odłączenia klawiatury pozwala wygodnie przejść z laptopa do tabletu.

Dowiedz się więcej

HP VR Backpack G2 – Najpotężniejszy w historii komputer przenośny umożliwiający korzystanie z VR (rozwiązanie z plecakiem). Przekonaj się, co w pełni pochłaniająca i nieograniczona technologia VR może wnieść do Twojej pracy.

Dowiedz się więcej

Tablet Cintiq Pro13 – Wacom Cintiq Pro 13 jest najbardziej zaawansowanym tabletem graficznym, w najmniejszej możliwej formie. Powstał dla artystów oraz grafików, którzy chcą pracować bezpośrednio piórem po ekranie.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj  z naszego doświadczenia i dobierz dla swojej pracowni właściwe rozwiązanie.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami: 

Wypełnij formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i pomogą dobrać sprzęt do oprogramowania:

Zapytaj o konfigurację sprzętową
Zamknij