| | |Menu główne

Funkcje

BIM 360 Team jest narzędziem dla zespołów projektowych zapewniającym im pomyślną współpracę. Łączy wszystkich uczestników procesu projektowego – architektów, konstruktorów, instalatorów – w jednym centralnym obszarze roboczym, umożliwiając każdemu z nich bezpośredni dostęp, przeglądanie dokumentacji, dzielenie się plikami oraz bezpośrednie komentowanie. Cały projekt znajduje się w chmurze, dzięki czemu – z dowolnego miejsca i urządzenia – możemy przeglądać, pobierać i udostępniać dokumenty. Wszystko to zapewnia prawidłową komunikację oraz szybkie podejmowanie decyzji. 

Centralnie przechowywane informacje o projekcie

BIM 360 Team stwarza przestrzeń roboczą online dla wszystkich członków zespołu projektowego, pomagając w utrzymywaniu kontaktów i dobrej organizacji niezależnie od okoliczności.

Szybsze podejmowanie decyzji zespołowych

Możliwość bieżącego weryfikowania projektów w oknie przeglądarki przyspiesza podejmowanie decyzji. W sesjach weryfikacji projektów mogą brać udział wszyscy uczestnicy projektu — niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdują.

Śledzenie prac projektowych

Proces przekazywania informacji zwrotnych jest teraz znacznie prostszy, gdyż klienci, członkowie zespołu i inni partnerzy mogą nanosić znaczniki
i komentarze bezpośrednio na projektach. Śledzenie historii wersji i zmian projektu odbywa się w wygodnym, centralnym systemie.

Zarządzanie użytkownikami

Administratorzy projektu mają możliwość zarządzania rolami i uprawnieniami użytkowników.

Obsługiwane typy plików

Przeglądaj, udostępniaj, weryfikuj i komentuj pliki projektów 2D i 3D bezpośrednio w przeglądarce. Obsługiwanych jest ponad 50 formatów, w tym AutoCAD (DWG, CAD), DXF, Revit (RVT), IFC i Navisworks (NWD, NWF).

Dostępne wszędzie i na dowolnym urządzeniu

Niezależnie od tego, czy pracujecie w biurze, czy u klienta, pliki całego zespołu są zawsze dostępne na komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych dzięki aplikacji mobilnej BIM 360 Team.

Zamknij