aktualizacje i SP dla RAC 2010 PL/EN na dzień 3 sierpnia

Problem

Czy są dostępne aktualizacje i SP dla RAC 2010 PL

Rozwiązanie

Niektórzy użytkownicy programu mogą zwrócić uwagę na pojawiające się w niektórych miejscach w programie określenie:

build in: 20090317_2115 revit architecture 2010

Jest to informacja mówiąca o tym, która wersja jest aktualnie zainstalowana na komputerze. Jak widać wersja pochodzi z dnia 17 marca 2009 roku zaś wersja kompilowanego kodu oznaczona jest numerem 2115.

 

W odróźnieniu od większości aplikacji Autodesku – do tej pory aktualizacje REVITa  BYŁY publikowane w postaci pełnych instalatorów całego programu bez bibliotek – działo się tak gdyż niemal każda poprawka i aktualizacja związana była ze zmianami w rdzeniu programu, które nie mogą być dokonane bez ponownej kompilacji kodu programu. (kompilacją jest proces budowy kompletnego przygotowanego do instalacji programu z „przepisu”, który utworzyli programiści)

W wersji 2010 wprowadzono – na wzór innych programów – aktualizację nie będącą już całym produktem a jedynie uzupełnieniem skompilowanego kodu o poprawione elementy.

Aby być pewnym posiadania aktualnej wersji produktu zalecamy odwiedzenie strony:

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/index?siteID=123112&id=9262388 (strona wyboru wersji językowej dla której chcemy zobaczyć poprawki)

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/item?siteID=123112&id=13296269 (bezpośredni link do poprawek dla wersji Polskiej)

na której to stronie, publikowane są informacje o uaktualnieniach i poprawkach oraz wykazy dokonanych zmian.

Najnowsza poprawka dla wersji polskiej pochodzi z  czerwca 2009.

Co jakiś czas pojawiają się również kompletne wydania produktu z zaimplementowanymi wszystkimi poprawkami do dotychczas wykrytych błędów. Dostępne są one dla subskrybentów z poziomu witryny Autodesk Subscritpion -  w sekcji Product Downloads.
 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.