błąd „Program Autodesk Inventor 2009 przestał działać”

Problem

Problem polega na tym że po wyłączeniu komputera program przestał działać. System operacyjny windows vista business ultimate 64bit posiadam certyfikowana karte graficzna nvidia quadro fx 1700 komputer jest nowy nie bylo nic na nim dodatkowego instalowane poprostu przestał działać z dnia na dzień nie było nic ingerowane w ustawieniach konfiguracyjnych. w załączeniu przesyłam zrzuty ekranowe problemu.

Rozwiązanie

Moduł powodujący błąd mscorwks.dll wersja 2.0.50727.1434 wskazuje na problemy z aplikacją zewnętrzną .net framework 2.0 z której korzysta Aplikacja Autodesk Inventor 2009.
Proszę na początek spróbować naprawić instalację Inventora z oryginalnych nośników (panel sterowania > dodaj usuń programy > Autodesk Inventor 2009 > Zmień/usuń > Napraw lub zainstaluj ponownie > Napraw moją instalację programu > Dalej > Dalej …

(w pewnym momencie może być wymagany nośnik z programem Autodesk Inventor 2009)

 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.